2737
2734

نداشتم اگرم بود میکردم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمی دونم عشقه یا نه 

ولی حس میکنم دوست داشتن هست 

از اون عشق های 🔥 آتشین نیست😄

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
2738
خیلی سخته

اگه بخوای میشه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
چجوری

خب فهمیدم که فقط دارم به خودم ضرر میزنم و آرامشم از بین میره، بیخیالش شدم. قبلش فهمیدم باید فقط خودمو دوست داشته باشم چون من مهم ترین‌ فرد زندگیم هستم. و یه آدم افسرده داغون به هیچی نمیرسه

بله ، یه طرفه ، دو طرفه همه رو فراموش کردم . فقط گاهی که شوهر جان خیلی روی مخم راه میره با خودم چتد دقیقه فکر میکنم که کاشکی با اونی ازدواج میکردم که عاشقم بود و میگفت حاضره برام جونش رو بده بعد به مشکلات عشق و عاشقی فکر میکنم ، محدودیت هاش ، فراز و فرودهاش ، حساسیت هاش و خدا رو شکر میکنم که نشد 😅😅

2706