2703
2553

من الان اتفاقی روی مایع نرم کننده لباس رو خوندم ک نوشته اخرین دور ابکشی باید بریزمش😑😐اونوقت من تا الان همون اول با پودر مایع رو میریختم🤨 خب حالا لباسشوییم الجیه بیاید بگید از کجا بفهمم دور اخر آبکشیش هست ک مایع رو بریزم؟!😶

فک کنم پنج دقیقه اخر

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

واسه منم ال جیه،باید حواست باشه اخرین بار کی اب میره توش،سه بار خالی و پر میشه سومی رو حواست باشه وقتس داره اب میگیره نرم کننده رو بریزی

کلی گلسر خوشگل و خوشرنگ با هر سلیقه ای که هستین😍
2714

ببینید بالای تایمر سه تا آیکون داره،اونی ک مارپیچه ماله خشک کردنه،وسطی ماله آبکشیه و اولی ماله شست و شوعه، موقعی ک آیکون آبکشی چشمک زد مایع رو اضافه کنین ب مخزن دستگاه😐

گلی هستم از گل های جهنم🌹

معمولا لباسشوییی ها خودشون محفظه نرم کننده دارن

که اگر نرم کننده رو اونجا بریزی خودش تو دورآخر آبکشی اضافه می کنه

حتی اون کشو رو وسط شست و شو چک کنی می بینی خالی نشده ولی دورآخر آبکشی اضافه شده

تا اونجایی که من دیدم و یادمه اینطوری بوده

معمولا لباسشوییی ها خودشون محفظه نرم کننده دارن که اگر نرم کننده رو اونجا بریزی خودش تو دورآخر آبکش ...

دقیقا اگه تومحفظه نرم کننده بریزی ،خودش دوراخر اضافه میشه👏🏻

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه