2733
2734

به ازای هر نفر یه لیوان دسته دار برنج

و یه تیکه مرغ 

اگه پراشتنها باشه یه یه کم بیشتر مرغ میذار برنجم یک لیوان اضافه تر

🤍                                                                                باشد که روزگار بچرخد به کام‌ِ دل/ باشد که غَم  خِجل شود از صبرِ قلبِ ما 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با استکان فرانسوی ها برنج و پیمونه میکنم به تعداد نفرات. برا بچه های زیر 4سال و نصف پیمونه حساب میکنم. مرغ هم برا هرکی یه تیکه. البته سعی من مرغ ریزتر بخری تا اسراف نکنن. 

سلام عزیزان.میشه برا حاجت دل منم یه صلوات مهمونم کنید. ممنون میشم
2738
با استکان فرانسوی ها برنج و پیمونه میکنم به تعداد نفرات. برا بچه های زیر 4سال و نصف پیمونه حساب میکن ...

یادم رفت بگم برا برنج اخرسرم دو پیمونه بیشتر اضافه میکنم. و نکته اینکه به کم خوری یا پرخوری مهمونتم باید توجه کنی. همون اندازه کم یا زیاد بکنی

خی برای یازده نفر چه قدر باید مرغ درست کرد ؟ چه اندازه برنج باید پیمونه کرد؟

برنج 13 پیمونه. ولی مرغ بستگی به خودتون داره. من خودم یه مرغ رو برا 8 نفر میزارم. ولی بعضیا برا 6 نفر چون روونشو کامل میزارن ولی من نصف میکنم. یکمم کنارش سیب زمینی سرخ میکنم

یادم رفت بگم برا برنج اخرسرم دو پیمونه بیشتر اضافه میکنم. و نکته اینکه به کم خوری یا پرخوری مهمونتم ...

حالا اگه بخوای خورشت هم کنارش درست چطوری باید حساب کنی؟؟؟

برنج 13 پیمونه. ولی مرغ بستگی به خودتون داره. من خودم یه مرغ رو برا 8 نفر میزارم. ولی بعضیا برا 6 نف ...

ی ها می کنار مرغ یه خورشت سبزی  هم درست کنی چقدر باید لوبیا و سبزی و گوشت بپرس مثلا برای همون یازده نفر

2706