2726
عنوان

دلم میخوااااد بمیرم خسته شدمممممم بچه دارا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 23 پست
واااای چه شلوغهههههه  کش ببند به کابینت ها نتونه باز کنه  و اینکه احازه بازی فقطتو اتاقش ...

پسر من از تو اتاقش درنمی‌آید. مشکل اینجاست که منم باید تو اتاق باشم. دیوونه‌م کرده (البته یک هفته‌ای هست اینجوری شده). حتی تلویزیون هم که قبلاً دوست داشت الان نگاه نمی‌کنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین الان انقد خوابم میاد . خدا میدونه دارم می میرم از بی خوابی ولی بجای خوابیدن همش باید دنبال دخترم بدو بدو کنم . به همه چی کار داره همش باید مواظب باشم یه بلایی سر خودش نیاره خیلی خستم 🤕🤕🤕😥😥😥

2728
پسر من از تو اتاقش درنمی‌آید. مشکل اینجاست که منم باید تو اتاق باشم. دیوونه‌م کرده (البته یک هفته‌ای ...

بچه داری خیلی سخته 

خیلیی 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
  چه آرومه خدا واست نگهداره ،پسر من دو سالش بود یک لحظه زمین نمینشست،انگار زمین میخ داشت

شیطون نیست زیاد، ولی به شدت غرغروئه. اینقدر در طول روز گریه می‌کنه دیوونه می‌شم. من که میگم کاش در حال بدو بدو بود، ولی دست از سر من برمی‌داشت یک کم. 

شیطون نیست زیاد، ولی به شدت غرغروئه. اینقدر در طول روز گریه می‌کنه دیوونه می‌شم. من که میگم کاش در ح ...

نه نه اصلا اینجوری نگو،اونا که شیطونن هم خونه زندگیتو تخریب میکنن،هم غر غرشونو میزنن و دست از سرت برنمیدارن،مثلا همین الان بچم بعد از کلی بدو بدو گیر داده باید تفنگ ابیشو پر آب کنم و باهاش آب بازی کنم🤦🏻‍♀️

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
خوب بستم میره تو اشپزخونه جیغ میزنه  از صب داره گریه میکنه

حواسش چه جوری پرت میشه؟ کشف کن به دردت میخوره،من بچم اگه یه دونه ازین تخم مرغ شانسیا بهش بدم به کل هر چی بهش گیر داده فراموش میکنه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
من پسرم خودش میره  دسمال زیر پهن میکنه روش میشینه بعد هرچی باشه مبخوره .ی دسمال تقریبا بزرگ‌واس ...

خخخخ ببین من براش سفره میزاشتم ،قشنگ مینشست تو سفره میخورد،بعد که کارش تموم میشد سفره رو پخش میکرد تو خونه،کاملا می‌دونه من ناراحت میشما اما خب ازین کار لذت می‌بره خخخخ