2204
2217

ناشکری نمیکنم

پسرم دهنمو سرویس کرده 

گلدون پرت میکنه گل هاش میریزه جارو میکنم باز دوباره اینکارو میکنه 

لباس تا میزنم میره برمیداره پرت میکنه 

ظرف از تو کابینت برمیداره میاره وسط هال 

نه یکی نه دو تا 

دیشب کل ظرفا رو اورده 

الانم نذاشتم از بس گریه کرده چشماش پف کرد

میره با مشت میکوبه تو تلویزیون .

موهامو میکشه 

ارامش ندارم

خدا بهت قوت بده وضع منم همینه،بهش ویفر میدم تو بشقاب میزارم خردش زمین نریزه،وقتی میخوره آخر سر چک می‌کنه یه ثانیه که حواسم نیست بشقابو چپه می‌کنه رو فرش😢😢😢

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2240

چند سالشه اگر یکی دوسه سالشه باید از جلو دستش برداری تلویزیون محافظ صفحه بگیر براش کابینت‌ها رم قفل کن اون حالیش نمیشه نباید جلو دستش باشه 

پسرم کوچیک بود ی سره کابینت سبد لگنم زیر دستش بود 

برای خونه دارشدن همه مستاجرا و حاجت قلبیم اگر دوست داشتی دعا کن خدا جواب خوبیتو بده

واااای چه شلوغهههههه 

کش ببند به کابینت ها نتونه باز کنه 

و اینکه احازه بازی فقطتو اتاقش بده 

با وسایل خودش

من از تبار غربتم ...از آرزوهای محال...قصه ی ما تموم شده با یه علامت سوأل...♠️♥️♣️

منم وضعم مشابهه، فقط با این تفاوت که پسرم به شدت به نقاشی گیر داده. کلا مدادرنگی هاش از دستش نمی‌فته، همه‌اش هم من باید پهلوش باشم ماشین و کامیون و سگ و گربه بکشم. دو دقیقه بخوام برم تو آشپزخونه اینقدر گریه می‌کنه که حال تهوع می‌گیره. روزی یک دفتر تموم می‌کنه 🥲🥲. تازه دو سالشه

2050
منم وضعم مشابهه، فقط با این تفاوت که پسرم به شدت به نقاشی گیر داده. کلا مدادرنگی هاش از دستش نمی‌فته ...

چه آرومه خدا واست نگهداره ،پسر من دو سالش بود یک لحظه زمین نمینشست،انگار زمین میخ داشت

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

من پسرم خودش میره  دسمال زیر پهن میکنه روش میشینه بعد هرچی باشه مبخوره .ی دسمال تقریبا بزرگ‌واسش گداشتم کنار تو کشو خودش میره میاره پهن میکنه جلو کارتون خخخخخ..اما بچه ها مخصوصا پسرا خب اینطورین دیگه چرا میگن بچه

ای جان🤣🤣

گاهی وقتا فکر میکنم چه جوری یه بچه سه ساله اینقدر بدجنس میشه،انار بهش میدم پخش می‌کنه تو خونه،هر چی که تصورشو بکنی پخش میکنه

2244
واااای چه شلوغهههههه  کش ببند به کابینت ها نتونه باز کنه  و اینکه احازه بازی فقطتو اتاقش ...

پسر من از تو اتاقش درنمی‌آید. مشکل اینجاست که منم باید تو اتاق باشم. دیوونه‌م کرده (البته یک هفته‌ای هست اینجوری شده). حتی تلویزیون هم که قبلاً دوست داشت الان نگاه نمی‌کنه.

همین الان انقد خوابم میاد . خدا میدونه دارم می میرم از بی خوابی ولی بجای خوابیدن همش باید دنبال دخترم بدو بدو کنم . به همه چی کار داره همش باید مواظب باشم یه بلایی سر خودش نیاره خیلی خستم 🤕🤕🤕😥😥😥

پسر من از تو اتاقش درنمی‌آید. مشکل اینجاست که منم باید تو اتاق باشم. دیوونه‌م کرده (البته یک هفته‌ای ...

بچه داری خیلی سخته 

خیلیی 

من از تبار غربتم ...از آرزوهای محال...قصه ی ما تموم شده با یه علامت سوأل...♠️♥️♣️
2051