2737
2734
عنوان

خیلی حسرت میخورم

745 بازدید | 50 پست

منو شوهرم اصلا بهم علاقه نداریم فقط ب خاطر دوقلوهامون داریم زندگی میکنیم 

و دلیل دوم اینکه من هیچ کس و هیچ جا رو ندارم حمایتم کنن برگردم پیششون درس بخونم ب جایی برسم پول دربیارن و نیاز ب هیچ مردی تو زندگی نداشته باشم 

مامانم از بابام جدا شده وقتی ک منو ب دنیا آورده! حتی ب من شیر هم نداده و طلاق گرفته فقط منو قربانی کردن و ب این دنیا آوردن 

بابام یه انسان معتادبی مسئولیت بددهنه ک وقتی خمار میشد همش منو کتک میزد از بچگی تا وقتی ک ب اجبار برای فرار از دستش با شوهرم دوست شدم و بهش پناه بردم منو بگیره فقط از دست اون معتادروانی راحت بشم

الانم ۶ساله ازدواج کردم روز خوش ندیدم شوهرم از گذشته و خانواده نداشته م سواستفاده کرده همش کتکم میزنه و حتی ب خاطر معمولی ترین کارایی ک هرمردی برای زن وبچش انجام میده منت سرم میزاره دیگه نمیدونم باید چکار کنم دلم نمیخواد با وجود این همه مشکل خودکشی کنم دنیا رو دوست دارم خیلی درسخوان بودم همه دخترعمه ها ودخترعموهام دانشگاهیان رفتن چون پدرمادربالاسرشونه و حمایت شون میکنه شاغل شدن و درآمد دارن و مورد احترام همه هستن جز من ک همیشه توسری خوردم!!! چون حامی نداشتم پشتم باشه و از همه نظرحمایتم کنه کلاس کنکوری بزارتم مشاوره ببرتم  حتی بابای مفنگیم یه گوشی ساده برای من نمیخرید فقط تحت تاثیرموادمخدر مدام کتکم میزد وعقایدش عقب افتاده وقدیمی هستن میگف فقط باید دختر رو از سر وا کنی باید شوهرش بدی بره چون یه نان خوره!

حالا بین طلاق گرفتن و ادامه زندگی با شوهرم ودوقلوهام موندم

اگه طلاق بگیرم پدرومادری ندارم حمایتم کنه کمکم کنن درس بخونم و پزشک بشم مطمعنم بیچاره میشم باید برگردم پیش همون معتادمفنگی تا خوب کتکم بزنه و یه روز قاتلم بشه اگر هم بمونم زندگی کنم مدام باشوهرم جنگ و دعوا داریم و طعنه م میزنه بی کسی و بی پدر مادریم رو تو سرم میزنه ب خاطر یه لقمه غذای سفره ش ک وظیفه هر مردی هست برای خانواده ش تامین کنه اون منت میزاره هر روز کارم گریه س 

دوقلوهام دخترپسر و۶ ماهه هستن

چکارکنم خواهرانه و منطقی راهنماییم کنید

گیرم غم روزگار سنگین باشد!     گیرم دل بی قرارغمگین باشد...      باید بِکَنیم بیستونی در خویش    تاآخرشاهنامه شیرین باشد!        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا قهوه تلخ ؟ حسرت داشته های دیگران رو نخور 🙈🔥🔥🔥

مگه میشه؟

همه همین هام توی فامیل خیلی از من بالاتری وبهترشدن از نظر شغلی و زندگی مشترک

گیرم غم روزگار سنگین باشد!     گیرم دل بی قرارغمگین باشد...      باید بِکَنیم بیستونی در خویش    تاآخرشاهنامه شیرین باشد!        

عزیزززم 🥺با‌این‌شرایطی که‌ گفتی خونه شوهرت بهشته برات سعی کن باهاش راه بیای بیشتر وقتا توکوتاه بیا به خاطر بچه هات انشاالله شوهرتم باهات خوب میشه وزندگیتون شیرین میشه دعا میکنم برای خودتو کوچولوهات❤❤

باید قبل از بچه آوردن به فکر می افتادی و اینکه خودتم میگی کسی پشتیبانت نیست 

همون موقع م ک بچه نداشتم ب فکر بودم چن بار رفتیم دادگاه برای طلاق ولی متاسفانه همین ک بابام شروع میکرد فحاشی و دنبالم میفتاد کتکم بزنه زنگ میزدم ب شوهرم التماس میکردم اجازه بده برگردم کلفتیش رو بکنم!

2738
اول مستقل شو بعدجداشو

چطوری؟ وقتی شوهرم ب هیچ وجه اجازه نمیده کار کنم یا اسم درس خوندن بیارم؟

عزیزززم 🥺با‌این‌شرایطی که‌ گفتی خونه شوهرت بهشته برات سعی کن باهاش راه بیای بیشتر وقتا توکوتاه بیا ...

اره ب قران خونه شوهرم درمقایسه با جایی ک مجردی بودم واقعا بهشته حداقل اینجا شکمم سیره!!

اونجا  حتی خرج و خوراک خوبی نمی‌رسد اون معتاد

تک فرزندم هیچ خاور برادری هم ندارم اینا فقط ۶ ماه باهم زندگی کردن مادرم حامله شده پای منه بدبخت رو ب این دنیا باز کرده

پس جداشو بعدمستقل شو

خب جدا شم برم کجا اون معتاد با عقاید عقب مانده ش نمیزاره خانه مستقل بگیرم میگف اگر جدا بشی باید بیای همینجا پیش من زندگی کنی من آبرو دارم نمی زارم یه بیوه بده تنها خونه بگیره!!!!! 

بگو پست فطرت تو حرف از آبرو نزن هیچ کس تو رو آدمم حساب نمیکنه

همون موقع م ک بچه نداشتم ب فکر بودم چن بار رفتیم دادگاه برای طلاق ولی متاسفانه همین ک بابام شروع میک ...

ای واااییی خی واقعا خونه شوهرت بمونی بهتره دیگه ... من چند بار تو همین سایت شنیدم که یه جایی هست وه زنای بدسرپرست میتونن برن اونجا 

به نظرم برای شما خوب باشه مخصوصا اینکه میگید پدرم معتاده و نمیتونین برگردین 

2706