2737
2734

سلام دوستان خوبین؟ من ازدواج دومم هست و تقریبا ۱ سال و نیم با همسرم ازدواج کردیم ۱ سال و نیمم ازدواج سفید) یعنی هر دو خونه داشتیم رفت و آمدم داشتیم پیش هم میموندیم) ایشونم ازدواج دومشه. همو خیلی دوست داریم ولی یه مشکلی دارم، اینکه نفر قبلی گند زده به اعتماد همسرم (خیانت کرده و هر پول تونسته جمع کرده و بعد ۱۰ سال طلاق) ،همسرم خداروشکر ب من شک نداره که پایبندم چون خود من هم خیانت دیده بودم حال همو میفهمیم دلمون نمیاد.برای زن اول همون اول براش ماشین خریده بود(زمانیکه پراید ۱۰ تومن بوده) ، الان همسرم چند میلیارد پول دستش داره میاد از طرف مادر. میخوایم خونه عوض کنیم بچه دار بشیم و کلی برنامه دیگه این وسط روم نمیشه بهش بگم یه ماشین معمولی برام بخره تا حالا هم خرج سنگین رو دستش نذاشتم. درامدی هم داشتیم هر دو اوردیم خونه، اینحوری نبوده پولامو قایم کنم یا اون قایم کنه‌ راهکار بدین چجوری با چه سیاستی بهش بگم؟ بخاطر گدشته اون خانوم و گندی که زده ازین لحاظ مالی نمیدونم چجوری رفتار کنم فکر نکنه منم مثل اونم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با دوستت ک ماشین داره چندبار برو بیرون بعد با حسرت پیشش از اون حرف بزن بگو خوش بحالش ماشین داره و از مزایاش بگو اگه بخواد بخره میخره 

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ،وزن شروع ۷۵،وزن ۶ ماه دیگه ۵۵

بگو بخر هم قیمت میره بالا هم سود میکنی هم ماشین دوم داریم جایگزین میشه هم اینکه از کارت سوخت میشه استفاده کرد. ومنم میتونم خودم مستقل باشم و مزاحمت نشم. سریع سوار بشم برم خرید و برگردم وقت تو هم گرفته نمیشه 

2738
بگو بخر هم قیمت میره بالا هم سود میکنی هم ماشین دوم داریم جایگزین میشه هم اینکه از کارت سوخت میشه اس ...

یعنی بنظر شما اول از دیدگاه سرمایه گذاریش بگم بعد منفعت خودم  واسه رفت و آمد؟

خداکنه. یه دوست دیگه هم گفته بود بگو بخره به نام خودش. اینم حرفی بود. اگرم نشد همینو میگم چه فرقی دا ...

به نام خودش باشه مهم نیست شما سوار شو. اما به نام ایشون باشه دگه بیمه قبول نمیکنه چون بیمه رو به کسی میدن که صاحب اصلی ماشین پشت فرمون باشه

اگه میتونه پارس بخره برات سودش بیشتره اینجوری بهش بگو.  207 و206خرجش خیلی زیاده ولی سودش هم خو ...

آخه واسه خودشم میخواد ماشینو عوص کنه اوپتیما گفته میخام بخرم.من مخالفت کردم چون میترسم ماشین خوب هم چشم میخوره هم چون پدرم و افراد زیادی دور برم تصادف بد جور کردن گفتم ماشین ماشین معمولی تر بخره. اگر راضی بشه که خیلی خوبه به قول شما میتونم همینو بگم. اگرم نه که ۱میلیارد ۷۰۰ بره اونو بخره دیگه چی میمونه واسه من؟🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

2706