2703
2553

فکرنکنم بشه

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

نچ 

اون خودش باید بخاد برای زندگیش تلاش کنه زوری نمیشه

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم

عزیزان من ..همین چیزی امممکان نداره شما توانایی تغییر هیچ آدمی رو ندارید ..

اون کسایی که بعداز ازدواج متحول میشن خودشون و اراده خودشون باعث تغییرشون میشه و گرنه کسی که خودش نخواد عوص بشه نمیشه....

اینایی هم که میگن زناشون خوب بودن که مردشون و براه کردن همش حرف مفته..اون مرده خودش خواسته که تونسته

2714
کاری بودن بنظرم ی چیزه ذاتیه ک تن ب کار بده یا نه

شوهرمنم همیشه این حرفومیگه کارگرزیادی باهاش کارکرده میگه وقتی یکی میادبرام کارکنه میفهمم کاریه یانه جدیدایکی اومده بودگفت به شریکم گفتم این فردانمیادگفت نه بابافردلش نیومد

وزن الان ۶۸.....هدف تاعید۶۰کیلو......هدف آخرم ۵۰کیلو.....مثل سابق نمیشم دیگه یه چیزایی روترک کردم پس چاقی روهم ترک میکنم💪

شوهرم از اول کاری بود ولی وقتی ورشکست شد ۶ ماه تو خونه نشست و من مدارا کردم بعد ۶ ماه دیگه همه چی خونه تموم شد من هم باردار بودم بی سر صدا ساکم بستم رفتم خونه مامانم شوهرم زنگ زد جواب ندادم پیام دادم اگه نری سر کار من ببخیال شو بعد یه هفته رفت سر کار و مادرش آمد دنبالم گفت پسرم ببخش رفته سر کار

از کارگری  دوباره شروع کرد به پاش موندم واقعا مرد کارییه 

اینجیمه اورگیم بختیمیزقارادااولساکفنیمیز آق اولاجاخ🥺🥺🥺🥺🥺آنا کاش یوخویا گالایدون
چجوری

تاوقتی صرفه جویی میکردمو هیچی نمیخریدمونازشومیکشیدم اصلا سرکارنمیرفت دیگه به خودم اومدم پول میخاستم براخریدام مجبوربودبره سره کارکه بتونه نیازاموتامین کنه خودمم هروقت توخونه بیکاربود هی سرش غرمیزدم که زندگی خرج داره چه وضعشه چراباید سطحمون ازهمه پایین ترباشه دیگه خلاصه به غیرتش برخورد رفت دنبال کار 

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2706