2726
عنوان

تورو خدا کمک کنید . بزرگ بودن سر جنین ، کسی مثله من بوده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 58822 بازدید | 77 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم منم توی سونو اخر چون بچم درشت هیکل بود و استخوان بندی درشتی داشت تازه رفته بودم توی هشت ماه دکتر سونو گفت اخر نه ماهگی هستی و یک هفته بعد زایمان داری کلی باهاش بحثم شد که بابا دکتر و خودم مدام حساب میکنیم تازه رفتم هشت گفت نه اخر نه هستی و دکترت اشتباه کرده رفتم دکترم کلی خندید و گفت همیشه سونو اخر اشتباه در میاد جوابش شکر خدا من یک ماه بعد سزارین کردم خوب اگه جواب اون سونو درست بود بچه من ده ماهه پس به دنیا امده که اصلا با عقل جور در نمیاد وقتی به دنیا امد همه تعجب کردن درست مثل بچه های دو ماهه قد و هیکل داشت
بچه من بعد از تولد مشکوک به هیدرو سفال بود . تو سی تی اسکن چیز ی دییده نشد وباور کن مسئله فقط ارثی بود.
این دکترا پدر من در اوردن یه چشمم خون بودیه چشمم گریه.
مسئول اسکن موخیلی دل داری داد .(بیمارستن مفید) میگفت اینجا روزی صد تااااابچه هیدرو سفال میارن که با شنت گداری کاملا درمان میشن
عزیزم اصلاً نگران نباش ، منم وقتی تو ماه 8 بودم سونو گراف بهم گفت سر بچه خیلی بزرگتره و دست و پاش خیلی کوچیکه و ... خلاصه منو حسابی ترسوند ، طوریکه تو یه روز سه جای دیگه رفتم برای سونو و اونا گفتن این اختلاف سه هفته ای کاملاً طبیعیه ، البته تا موقعی که دخترم به دنیا اومد استرس این قضیه رو داشتم ولی خدا رو شکر صحیح و سالمه دخترم
یعنی سولماز جون سه هفته اختلاف وجود داشت بین سن سر با بقیه اندامها ؟
بررسی هیدروسفال ننوشت واست ؟
واسه من نوشته ٣٤ هفته و دو روز
ولی سرش ٣٧ هفته
یعنی اختلافش دو هفتس ؟
الان منتظر نشستم تا دکتر بیاد
پرنس کوچکم دوساله شد
2706