2733
2739
عنوان

کلا دکترا همیشه سرشون شلوغه ؟؟؟

289 بازدید | 21 پست

دوست پسر سابقم دندونپزشک بود الان یک ماهه قهریم ولی خوب داریم آشتی میکنیم 

این که اصلا درست برام وقت نمیذاشت میگفته از صبح تا ۹ شب سرکاره !منم فکر میکردم کلاس میذاره منم میگفتم سرم شلوعه و..😅کلا کم قرار میذاشتیم 

میگفت باید تایم باز کنم و...

کلا من دوست دارم خیلی بیشتر باهم باشیم ولی اون میگه همش سرکاره !!دکتر خودمم بود دروغ نمیگه هر روز تا ۹ شب کلینیک در طول روز کمتر پیام میده 

من آدمی میخوام همراهم باشه به نظرتون جیکار کنم؟؟؟

دندونپزشکا بله‌همسر منم دندونپزشکه تایمی که سرکاره کلا بیکار نیست چون بیماراشون از قبل فیکس شده وفتشون

صب ۸ -۹ میره تا ۱ کلینیک

باز عصر مطب  ۵ تا ۹ گاهی ۱۰ 

شده من ده باز زنگ‌زدم ج نداده بعدش زنگ زده گفته تو دهن بیمار بوده😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دندونپزشکا بله‌همسر منم دندونپزشکه تایمی که سرکاره کلا بیکار نیست چون بیماراشون از قبل فیکس شده وفتش ...

عزیزم درآمدشون چقدره تقریبا؟

البته اگه دوست دارین جواب بدین😊

2728
دندونپزشکا بله‌همسر منم دندونپزشکه تایمی که سرکاره کلا بیکار نیست چون بیماراشون از قبل فیکس شده وفتش ...

آره یکبار قرار بود ساعت ۱۰ بهم زنگ بزنه نزد :/گفت به خدا تا ۱۰ ونیم شب کلینیک بودم .😆😆😆گفتم نمیشه ۱۱ زنگ بزنی مامانم گیر میده .خدایی منم لوسم خوبه ازم بزرگتره تحملم میکنه

عزیزم درآمدشون چقدره تقریبا؟ البته اگه دوست دارین جواب بدین😊

متفاوته عزیزم 

کلینیک درصدیه یعنی ۳۰ درصدشو کلینیک بر میداره ماهانه حدود ۲۵-۳۰ میشه 

مطب هم که مال خودشونه دیگه کامل پول واسه خودشونه هزینه مواد مصرفیش کم میشه که اونم همین رنج -۳۵ . ۳۰ میشه

2738
اعتماد به نفس داشته باشه !!جدب دختر با اعتماد به نفس میشن

اتفاقا دندونپزشکا معمولا با بیماراشون دوست نمیشن 

میگن خیلی چندشه قیافه شخص در اون حالت با دندون خراب و …😷😂

متفاوته عزیزم  کلینیک درصدیه یعنی ۳۰ درصدشو کلینیک بر میداره ماهانه حدود ۲۵-۳۰ میشه  مطب ...

جدی؟

من شنیده بودم ۱۰۰ ۱۵۰ کسایی ک دیگه کارشون راه افتاده

اونایی که دانشجوان و طرح کار میکنن ۳۰

شما چطوری آشنا شدین😍😍😍😍

جدی؟ من شنیده بودم ۱۰۰ ۱۵۰ کسایی ک دیگه کارشون راه افتاده اونایی که دانشجوان و طرح کار میکنن ۳۰ ش ...

نه عزیزم اینطوریام نبست 

خیلیاش حرفه فقط 

چون واقعا بیشتر ازین کار کنن جونی واسشون نمیمونه 

مگه طرف خیلی بخاد خرکاری کنه 

شوهر من زیاد سخت نمیگیره زیاد استراحت میکنه😁

اتفاقا دندونپزشکا معمولا با بیماراشون دوست نمیشن  میگن خیلی چندشه قیافه شخص در اون حالت با دند ...

حالا که شده 😶خیالم راحته تو هر حالتی پسندیده🤣🤣🤣من کلا دندونهام همش خراب میشه

جدی؟ من شنیده بودم ۱۰۰ ۱۵۰ کسایی ک دیگه کارشون راه افتاده اونایی که دانشجوان و طرح کار میکنن ۳۰ ش ...

اشناییتمونم پسر دوست مامانم بود 

توی مهمونی همدیگه رو دیدیم و دوست شدیم بعد ۳ ماه اومد خواستگاری

2706