2726

سلام بچه هه ما دیروز ۶ گونی برنج گرفتیم گونی ای ۲۵۰ تومن هندیه

اومدم تارخ انقضا شو چک کنم برچسب همرو کنده بودن خونه وقت شستن یدونه حشره زنده اومد رقتم همه گونی هارو چک کردم یدونشون تاریخ داشت انقضاء مال فروردین ۱۴۰۰ هست خوش پخت هست ولی هم حشره داره هم اینکه تاریخ گذشته از یه طرف ۱ونیم تومن سرش دادیم دلم میسوزه برا پوله 

برنج و پس میگیره ولی این مغازه همیشه جنسای این جوری مال گذشته س 

بنظرتون زنگ بزنم تعزیرات و اینا؟

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از ارزونیش مشخص بوده دیه که مشکل داره ببر پس بده مشکلشو به خود فروشنده بگو

نه خوب هندی ها رنج قیمتش معمولا همینه

من برنجا رو برا خودم نمیخام نذری و اینا نیاز میشه ولی مگه میشه برنج حشره ای بدم مردم

خیلی حرصم و در آورده خب اولین بار نیست اینجوری 

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2728
خب ازش نخرین

پشت دستم داد کردم دیگه نمیخام

این دفعه رو چیکار کنم

نه خوب هندی ها رنج قیمتش معمولا همینه من برنجا رو برا خودم نمیخام نذری و اینا نیاز میشه ولی مگه میش ...

من هندی الان تا ۳۸۰ هم دیدم عزیزم

ببر بده اره واقعا حیف زحمتت میشه بکی حشره بیینه خیلی بدخ

ببر پس بده و علت را بگو اگه قبول نکرد بگو به بهداشت گزارش میدم. حتما قبول میکنه. 

قبول که میکنه 

نمیدونم زنگ بزنم تعزیرات یا نه

برنج هندی و نمیدونم ولی ایرانی اگه بمونه حشره میزنه و البته هر چی بمونه بهتر میشه مشکلیم نداره بشو ...

نه نه اصلا مامانم بفهمه حشره داشته منو قاطی برنجا میندازه بیرون

پس بده ولی زنگ نزن تعزیرات 

اگه زنگ بزنی پیگیری میکنن بنظرت

آخه خب من حشره شو دیدم اگه یکی نبینه خدایی نکرده بخورتش چی

شماره پیامکی چیزی ندارن؟