2410
2553
عنوان

کسایی که بادوس پسرشون ازدواج کردن لطفا راهنمایی کنن :)

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 73 پست

یچیزی هس ک همیشه میگن کسی بخواد بره میره،ولی اگه بش بدی دیر تر میره 

شاید تو پشیمون نشی  ولی اون شاید پشیمون شده بات ازدواج کنه که درخواستشو قبوب کردی 

خب چزاوقتی اوضاعش خوب بود ازت خاستگاری نکرد 

اگ واقعا میتونی باشرایطش بسازی بهش بگو شایدم ازدواج کردید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم نمیخوام نگرانت کنم ولی منم مثل شما بودم رابطه و اینا گفتم با بابام صحبت کن و این خرفا بیا رسمیش کن باشه ..بعد با ترس و اینا اومد ولی خداروشکر ختم بخیر شد..تا الان گرمه بکشونش با بابات صحبت کنه بهش بگو بابات کمکتون میکنه امیدوارش کن

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است
2714

دوس پسر منم بعد ۸سال گقت قصد لزدواج نداره😁منم ولش کزدم به سختی..ولی خدارا شکر الان راحتم حداقل   و منتظر نیستم بیاد بگیرتم🙁

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

دختر نیستی یعنی ؟😑😑😐

عزیزم ببخش میگم ولی در جامعه سنتی ایران پذیرفته نیست

ایرانیا روشن فکر نیستن و رابطه قبل ازدواج نداشتن براشون مهمه

مگه با کسی که کلا پرده براش مهم نباشه

ببخش واضح میگم اما این آقا کامل بزن در رو تشیف دارن عشق حالش کرده بدبختتت کرده می‌خواد در بره به نظرم بهش خیلی رو دادی بگو اگر ازدواج نکنیم به خانوادت میگم ساده ولش نکن😑

به نام خدای مهربان … سلام . چقدر اکانت بزنم قطع شه بسه ✋🏻😐✋🏻😐نی نی یار رحم …هرکی مرا قطع کاربری نماید حلال نخواهم کرد✋🏻✋🏻🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒من ۲۷ ساله ام ، متاهلم ، بچه ندارم و بعید خواهد بود بچه بیاورم نمی دانم !!!!! من عاشق لوبیا پلو و دکتری هستم برای همین اسمم این شد . 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒اینجا دفتر خاطرات من هست و اتفاقات روزمرگی را اینجا قرار می دهم ، با من دعوا نکن چون من اصلا نمی خوانم تورا . اگر مرا خواندی و امضای مرا بدان سوره بقره دوای بسیار دردهای شماست 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒انشاالله کلا شادی باشد زندگیت خدانگهدار تا نوشته بعدی اضافه کنم🤣🍒🍒🍒🍒😍😍😍✋🏻✋🏻✋🏻✋🏻خوشحال میشم پیجمو دنبال کنی از حقایق زیاد که تجربه خودم گفتم داخلش نوشتم ضمن اینکه روش های پاکسازی و رفع سنگینی رو هم براتون میزارم و انجامشم میدم حتما فالو کن ضرر نمیکنی :))))) اینستا nooooray1400

ماهم دوست بودیم خیلیم همو دوست داشتیم کسی که عاشقت باشه تا لباس عروس تنت نکنه دست خوردت نمیکنه چه برسه به رابطه کامل.

ایشون معلومه هدفش چی بوده

منتظرتیم خوشگل مامانی😍
منم میشناسم دوستم با دوستش رابطه دارن دو سالم هست یا همن و قصد ازدواج نمیدونم بخدا😓

😔

تا روز محشر ، ولایت حیدر ، غیر قابل کتمانه          درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم با عرض شرمندگی  
2706