2297
2330
عنوان

کسایی که بادوس پسرشون ازدواج کردن لطفا راهنمایی کنن :)

| مشاهده متن کامل بحث + 824 بازدید | 73 پست

شرایط جامعه رو قبول دارم ولی واقعیت اینه که دوست پسرت بهانه های قدیمی و کلیشه ای آورده تا زیر بار مسئولیت ازدواج که خیلی هم سنگینه، نره

نمیشه گفت که حق نداره.شما هم این حق رو داری که بخوای امنیت ازدواج رو داشته باشی 

پس بشین قشنگ برای خودت فکر کن و ببین اگه ازدواجی به کار نباشه، اصلا هیچوقت، باز هم این رابطه رو دوست داری؟ اگه دوست داری و لذت می بری باش و هر کاری هم دوست داری بکن

ولی اگه ته دلت امید ازدواج داری یا کلا ازدواج برات مهمه، این رابطه رو با خوبی و خوشی تموم کن.چون با بودن تو این رابطه، به طور طبیعی شانس های ازدواج رو از دست میدی، چون انرژی روانی ات برای این رابطه صرف میشه 

دقیقا بعده رابطه ورشکست شد؟ وافعا ناراحت میشم از این همه سادگی بعضی دخترا

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334

ایشون فک کنه شما عروسی کردین، بخاطر ورشکستگی طلاقت میداد؟ که ورشکستگی رو بهانه ازدواج نکردن میکنه؟

ولش کن بابا. از ایناس که پشتت رو خالی میکنه

من دوست بودم با شوهرم نزدیک ۷ سال

ولی هیچ قهری نداشتیم

رابطه هدفمند و جدی و دو طرفه بود

ولش کن برو دنبال بخت و بالینت

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

ما ازدواج کردیم رابطه نداشتیم اصلا

ولی خب دلت خواسته انجام دادی دیگه به کسی جز خودت ربطی نداره

ایشونم از اول بهت قول ازدواج ۱۰۰ درصدی نداده

اگه امضامو میخونی اگه اعتقاد داری و اگه دوست داشتی میشه یه صلوات برای اینکه پدرم دوباره سلامتیشو به دست بیاره بفرستی...اگر دوست داشتی به هر اعتقادی که داری برای شفاش دعا کن

نمیدونم دنبال بهونس یا ن ولی خوب منم با دوست پسرم ازدواج کردم و تا بهش گفتم بیا خواستگاری اومد بدون دلیل اوردن اینکه هنوز زوده یا نمیشناسیم همو 

اگه نا امیده خوب کمکش کن اکه حالا واقعا افسردس البتع 

خداهست💚

اگه میخوای وایستی بخاطر دل خودته.... ولی اینم بدون شاید ب ازدواج ختم نشه.... اصولا پسری ک بخوادت چه پول دار باشه چه نباشه, خودشو ب هر دری میزنه تا عقد کنه....... وقتی قبل عقد رابطه داشته من فکر میکنم نیازی ب ازدواج نداره.....پسرا مثل ما خیلی احساسی نیستن.. 

2336

یچیزی هس ک همیشه میگن کسی بخواد بره میره،ولی اگه بش بدی دیر تر میره 

شاید تو پشیمون نشی  ولی اون شاید پشیمون شده بات ازدواج کنه که درخواستشو قبوب کردی 

خب چزاوقتی اوضاعش خوب بود ازت خاستگاری نکرد 

اگ واقعا میتونی باشرایطش بسازی بهش بگو شایدم ازدواج کردید

عزیزم نمیخوام نگرانت کنم ولی منم مثل شما بودم رابطه و اینا گفتم با بابام صحبت کن و این خرفا بیا رسمیش کن باشه ..بعد با ترس و اینا اومد ولی خداروشکر ختم بخیر شد..تا الان گرمه بکشونش با بابات صحبت کنه بهش بگو بابات کمکتون میکنه امیدوارش کن

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است

سیر شدن واینا نیست قضیه مگه آدم از غذا سیر میشه که از رابطه جنسی سیر بشه؟

اگه امضامو میخونی اگه اعتقاد داری و اگه دوست داشتی میشه یه صلوات برای اینکه پدرم دوباره سلامتیشو به دست بیاره بفرستی...اگر دوست داشتی به هر اعتقادی که داری برای شفاش دعا کن

دوس پسر منم بعد ۸سال گقت قصد لزدواج نداره😁منم ولش کزدم به سختی..ولی خدارا شکر الان راحتم حداقل   و منتظر نیستم بیاد بگیرتم🙁

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀