2230
2217
عنوان

کسایی که بادوس پسرشون ازدواج کردن لطفا راهنمایی کنن :)

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 72 پست

شرایط جامعه رو قبول دارم ولی واقعیت اینه که دوست پسرت بهانه های قدیمی و کلیشه ای آورده تا زیر بار مسئولیت ازدواج که خیلی هم سنگینه، نره

نمیشه گفت که حق نداره.شما هم این حق رو داری که بخوای امنیت ازدواج رو داشته باشی 

پس بشین قشنگ برای خودت فکر کن و ببین اگه ازدواجی به کار نباشه، اصلا هیچوقت، باز هم این رابطه رو دوست داری؟ اگه دوست داری و لذت می بری باش و هر کاری هم دوست داری بکن

ولی اگه ته دلت امید ازدواج داری یا کلا ازدواج برات مهمه، این رابطه رو با خوبی و خوشی تموم کن.چون با بودن تو این رابطه، به طور طبیعی شانس های ازدواج رو از دست میدی، چون انرژی روانی ات برای این رابطه صرف میشه 

دقیقا بعده رابطه ورشکست شد؟ وافعا ناراحت میشم از این همه سادگی بعضی دخترا

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215

ایشون فک کنه شما عروسی کردین، بخاطر ورشکستگی طلاقت میداد؟ که ورشکستگی رو بهانه ازدواج نکردن میکنه؟

ولش کن بابا. از ایناس که پشتت رو خالی میکنه

من دوست بودم با شوهرم نزدیک ۷ سال

ولی هیچ قهری نداشتیم

رابطه هدفمند و جدی و دو طرفه بود

ولش کن برو دنبال بخت و بالینت

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

ما ازدواج کردیم رابطه نداشتیم اصلا

ولی خب دلت خواسته انجام دادی دیگه به کسی جز خودت ربطی نداره

ایشونم از اول بهت قول ازدواج ۱۰۰ درصدی نداده

اگر درسن ۳۰سالگی مجردی و دنبال تحصیل و تفریح وخوشی یااینکه در ۳۰سالگی خانه دارهستی و دارای همسر وفرزند و اینطور خوشحالی من به هر۲ احترام میگذارم هیچ یک بر دیگری برتری ندارد چون مسیر زندگی هرکس متفاوت است .اگر تحصیلات را انتخاب کرده ای و مشغول تحصیل هستی یااینکه دیپلم داری و وارد عرصه هنر شدی یا اصلا خانه داری را انتخاب کرده ای و شادی همه وهمه برای من قابل احترام است و در یک سطح قرار دارد!اگر دارای فرزند یا فرزندان شادی هستی و یا اینکه تصمیم داری تا آخر عمر بی فرزند به زندگیت ادامه دهی همه برای من در یک جایگاه قرار داری!این را بیاموزیم یک نسخه را برای هم نپیچیم نگوییم: "شوهرمیکنی؟پیف پیف عه عه برو کیف دنیا رو بکن شوهرچیه!"اتفاقا اگر اهل ازدواج هستی به موقع و با یک آدم خوب زندگیت زیباتر میشود نگوییم:"35 سالته مجردی؟واه واه دختر دست بجنبون دیگه!"اتفاقا اگراحساس میکنی تنهایی راحت تری ازدواج نکردن از ازدواج اشتباه خیلی بهتر است!نگوییم "دختر ۱۵سال باید باید درس بخونه که دکتر بشه که مهندس وپرفسور بشه"دختر۱۵سال به هر سمتی که علاقه دارد باید برود اگر به هنرعلاقه دارد یا به ورزش یابه زبان یا به هرچیز دیگری!حرف من حمایت از کودک همسری نیست که من در همین تریبون فریااااد میزنم زیر ۱۸سال در حالی که حق رانندگی نداری حق رای نداری و همه جا باید اذن والدین داشته باشد حق ازدواج هم ندارد...

نمیدونم دنبال بهونس یا ن ولی خوب منم با دوست پسرم ازدواج کردم و تا بهش گفتم بیا خواستگاری اومد بدون دلیل اوردن اینکه هنوز زوده یا نمیشناسیم همو 

اگه نا امیده خوب کمکش کن اکه حالا واقعا افسردس البتع 

خداهست💚

اگه میخوای وایستی بخاطر دل خودته.... ولی اینم بدون شاید ب ازدواج ختم نشه.... اصولا پسری ک بخوادت چه پول دار باشه چه نباشه, خودشو ب هر دری میزنه تا عقد کنه....... وقتی قبل عقد رابطه داشته من فکر میکنم نیازی ب ازدواج نداره.....پسرا مثل ما خیلی احساسی نیستن.. 

2050

یچیزی هس ک همیشه میگن کسی بخواد بره میره،ولی اگه بش بدی دیر تر میره 

شاید تو پشیمون نشی  ولی اون شاید پشیمون شده بات ازدواج کنه که درخواستشو قبوب کردی 

خب چزاوقتی اوضاعش خوب بود ازت خاستگاری نکرد 

اگ واقعا میتونی باشرایطش بسازی بهش بگو شایدم ازدواج کردید

عزیزم نمیخوام نگرانت کنم ولی منم مثل شما بودم رابطه و اینا گفتم با بابام صحبت کن و این خرفا بیا رسمیش کن باشه ..بعد با ترس و اینا اومد ولی خداروشکر ختم بخیر شد..تا الان گرمه بکشونش با بابات صحبت کنه بهش بگو بابات کمکتون میکنه امیدوارش کن

خاطراتی هست که آدم‌هایش رفته‌اند این خاطرات غم انگیز است، ولی آن خاطرات که آدم‌هایش حضور دارند اما شبیه گذشته نیستند بسیار دردناک تر است

سیر شدن واینا نیست قضیه مگه آدم از غذا سیر میشه که از رابطه جنسی سیر بشه؟

اگر درسن ۳۰سالگی مجردی و دنبال تحصیل و تفریح وخوشی یااینکه در ۳۰سالگی خانه دارهستی و دارای همسر وفرزند و اینطور خوشحالی من به هر۲ احترام میگذارم هیچ یک بر دیگری برتری ندارد چون مسیر زندگی هرکس متفاوت است .اگر تحصیلات را انتخاب کرده ای و مشغول تحصیل هستی یااینکه دیپلم داری و وارد عرصه هنر شدی یا اصلا خانه داری را انتخاب کرده ای و شادی همه وهمه برای من قابل احترام است و در یک سطح قرار دارد!اگر دارای فرزند یا فرزندان شادی هستی و یا اینکه تصمیم داری تا آخر عمر بی فرزند به زندگیت ادامه دهی همه برای من در یک جایگاه قرار داری!این را بیاموزیم یک نسخه را برای هم نپیچیم نگوییم: "شوهرمیکنی؟پیف پیف عه عه برو کیف دنیا رو بکن شوهرچیه!"اتفاقا اگر اهل ازدواج هستی به موقع و با یک آدم خوب زندگیت زیباتر میشود نگوییم:"35 سالته مجردی؟واه واه دختر دست بجنبون دیگه!"اتفاقا اگراحساس میکنی تنهایی راحت تری ازدواج نکردن از ازدواج اشتباه خیلی بهتر است!نگوییم "دختر ۱۵سال باید باید درس بخونه که دکتر بشه که مهندس وپرفسور بشه"دختر۱۵سال به هر سمتی که علاقه دارد باید برود اگر به هنرعلاقه دارد یا به ورزش یابه زبان یا به هرچیز دیگری!حرف من حمایت از کودک همسری نیست که من در همین تریبون فریااااد میزنم زیر ۱۸سال در حالی که حق رانندگی نداری حق رای نداری و همه جا باید اذن والدین داشته باشد حق ازدواج هم ندارد...

منم روزی که با نامزدم کات کردم گفتم قصد ازدواج هیچ وقت ندارم 

یک ماه بعد با شوهرم ازدواج کردم 

بهونه است خواهر 

خدای خوب و مهربون میشه بهم کمک کنی امید بدی میشه معجزه بشه شوهرم بهتر بشه بتونم برم ای وی  اف خدا جونم زخم زبون خیلی بده خودت کمکم کن بتونم تحمل کنم میدونم تو بزرگی کریمی خودمو همسرمو بهت سپردم هر چی اتفاق خوبه برامون بی افته . ممنونم خدا جووووووونم 🥰🥰🥰
2051