2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یا خدا😐ابروم میره نکنه منم همونجوری شم

اونا خیلی شوت بودن ..یعنی در خدی ک رو ماشین روشن استارت میزدن ده بار ..چنان صدایی میداد ک تو عمرم نشنیدم 

خدا کنه در در آرزوی پولدار شدن نمیرم...
2456

مبارک باشه

من میگم آدم بايد يکيو داشته باشه وقتی نِگاش ميکنه تو دِلش بگه : خدايا مرسی که دارمش❤️🥰پشتِ دیوارِ دلم دخترکی آرام نشسته وبرای رسیدن به اهدافش تلاش میکند،برای شکستنش خودتان را خسته نکنید👸🏻❣️ منتظر نینی تودلی🫀🥺❤️دعا کنید همه چی به خوشی بگذره🤲🏻😘عمیق ترین معنای زندگی منی.💕میم زندگیم💕
بنده خدا  😄 ولی وقتی قبول شدم انگار دنیا رو بهم دادن  .فک کن دفعه هفتم😅😧

اره میفمم وقتی بیفتی و بعدش قبول شی واقعاااا ذوق میکنی همه هم ازت میپرسن قبول شدی شدی ..😂😂خیلی سوالاشون رو مخ میرف بار اول

2714
عاهههههه چ شیرینه بردن و چ تلخع باختن

خیلی باختن تلخه.ولی کاش یاد بگیریم از باختن ها درس بگیریم و روحیه مون از دست نره چون دنیا ب اخر نمیرسع و هیچ کسیم یادش نمیمونه تو بار چندم گرفتی

مبارکه😊💜

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
2706