2733
2739
عنوان

خواهش میکنم بیاید😔

351 بازدید | 24 پست

سلام دوستان خوب هستید؟

متاسفانه یه بچه هست که چند روزه گمشده!و ازش خبری نیست

میشه نفری ۳تا صلوات برای پیدا شدنش بخونید؟؟؟😭😭😭

به‌قول‌شاملو:ما‌شکیبا‌بودیم!و‌این‌است‌آن‌کلامی که‌ما‌را‌به‌تمامی،وصف‌می‌تواند‌کرد..."

بمیرم الهی 😢😢😢إنشاءالله هرچه زودتر صحیح و سالم پیدا بشه

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بمیرم الهی 😢😢😢إنشاءالله هرچه زودتر صحیح و سالم پیدا بشه

خیلی ممنونم از محبتتون😔💔

به‌قول‌شاملو:ما‌شکیبا‌بودیم!و‌این‌است‌آن‌کلامی که‌ما‌را‌به‌تمامی،وصف‌می‌تواند‌کرد..."
2728
الهی  بیشتراز۳تا فرستادم.خدابه داد دل مادرش برسه.چندسالشه؟چرا گم شده؟😢

متشکرم از اینکه به فکرشید😪💔

2738

دوستان من سنم خیلی کمه اجازه ندارم عکس بذارم و چیزای دیگه😭

تنها چیزی که باعث اومدنم به نی نی سایت شد فقط کمک کردن به این بچه بود😞

گفتی صلوات یاد ی خاطره افتادم😂

یبار من صلوات نذر کردم و باید میرفتم گوشه یه مسجد و تو سکوت 4500 تا میفرستادم بدونه هیچ کلامی 😂

دیگه این شرایط نذر بود بماند که من مسجدی که منو راه بده وجود نداره و پاشدم رفتم جمکران(چ مخی یم من😜)

یک عده خانم از شانسم کنارم نشستن و تا دیدن فهمیدن و هر کدوم یه هزارتا صلوات محبت کردن و قبول کردن 😊

خلاصه من برگشتم خونه هیچی به هیچی اخه هم مجبور شدم حرف بزنم هم صلواتم و نفرستادم 😆 اخه انقدر این خانم ها خوب بودن دلم نیامد چیزی بگم 😊

باورنکردنیه به طور معجزه اسا کارم درست شد 😂

کارمندای اون سازمان شوک بودن خودشون 😂 

امیدوارم اون خانوم ها هر کجا هستن خداوند نگهدارشون باشه خواستم اینجا بگم تا قدردانیت کرده باشم 😍😘

I only see humans but not humanity
گفتی صلوات یاد ی خاطره افتادم😂 یبار من صلوات نذر کردم و باید میرفتم گوشه یه مسجد و تو سکوت 4500 تا ...

چقدر خوب😇

خدانگهدار شما هم باشه که انقدر مهربونید😔💔

2706