2726

گوگل کن 

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام بيشتر در مورد ادبيات وهنر غربي در اينترنت مطلب هست  در مورد ادبيات ايران كم هست

کتاب های مرتبط رو پیدا کن 

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
سلام بيشتر در مورد ادبيات وهنر غربي در اينترنت مطلب هست  در مورد ادبيات ايران كم هست

بله كتابها هم بيشتر نظرات غربيه

الان مثلا خانم ثريا كهريزي كار شعر پست مدرن ميكنه 

عزیزم من در این مورد تحقیق کردم و در فضای ادبیات ایران پست مدرنیسم جایی نداره و یه رویداده مثل رویداد شعر نیما که هنوز اتفاق نیفتاده تو فضای ادبیات ایران برای همینه که تعریف مشخصی ازش نیست و غیرقابل درکه

عزیزم من در این مورد تحقیق کردم و در فضای ادبیات ایران پست مدرنیسم جایی نداره و یه رویداده مثل رویدا ...

سلام اين غيرقابل درك بودنش رو بعضيها به پست مدرنيسم تعبير ميكنن

سلام اين غيرقابل درك بودنش رو بعضيها به پست مدرنيسم تعبير ميكنن

نه عزیزم ببین برای مثال شعر نیما در زمان کلاسیک اومد تبدیل شد به مدرن اون زمان قابل درک بود اما قابل پذیرش نبود 

مشکل پست مدرنیستمم همینه چون غیرقابل درکه فکر میکنه وقت ظهورشه