2737
2734

مگه نباید همون لباس معمولی که فامیلا اومدنی میپوشیمو بپوشیم؟

باید چجوری باشه؟؟  باید رنگش رنگش روشن و آبی و کرمی و اینا باشه؟ دامنی باشه؟؟

بعد تو سایت میگن تو خونه کفش پاشنه بلند پوشیدن برا خاستگاری! مگه تو خونه کفش باید پوشید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بستگی داره به فرهنگ دینی خانوادگی خودتون

من خودم برای مراسم،یه شومیز و دامن و صندل پوشیدم

موهامم باز بود

یه کفش بپوش 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2731

عزیزم لباس عادی بپوش خیلی رنگ جیغ نباشه رنگ کرمی چادر رنگی سرت باشه برای پوشش بهتر باز خودت میدونی من که تو خواستگاری ها چادر می پوشیدم چون بیرون چادر ی هستم

خیلی باحالیم خیلی 😀😀

یه لباس مجلسی هرچی که تو سلیقه ات باشه .

و نیاز به کفش پوشیدن نیست ، شاید اونا کلا تو خونه شون با کفش راه می رن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋
2738

یه شومیز دامن سفید قرمز بپوش با ساق جورابی.دامن ازین میدیا ک تا یکم زیر زانوعه‌.اگ مرد همراشونه ی چادر نازک بزن اگ مرد همراشون نیست ساق جورابی و چادر و روسری نپوش

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

بستگی به فرهنگ و آداب خانواده‌ی هر شخصی داره. تو این سایت دیدم از چادر گل‌گلی تا مانتو شلوار تا دامن کوتاه می‌پوشن. ولی به نظر من بهترینش یه بلوز دامن یا پیراهن یا کت و دامن زیر زانوئه، حالا اگه محجبه هستین آستین بلند و با روسری

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

کفش روفرشی بپوش نه پاشنه بلند چخبره

من بلوز آستین بلند مجلسی ودامن تنگ پوشیدم

وکت وشلوار مشکی بلوز قرمز

یه سری هم کت کرم کوتاه زیرش تاپ قهوه ایی باشلوارمشکی

البته شال داشتم چند مرتبه ست بالباسام

لباس نخریدم هرچی تومهمانی وعروسی ها میپوشیدم همون

بنظرم ازای مانتوهای مجلسی ک کوتاه هست باشلوار بپوش  یااگه جمع زنونه هست وفلن اقاداماد نمیادش ب ...

بلوز با شلوار تنگ؟ یا پارچه ای قد ۹۰؟

نه جمع زنونه نیست پسره هم میاد با برادراش و ..

2706