2726
عنوان

دوستان ی چیزی شده موندم تو دوراهی

332 بازدید | 34 پست

دوستان با پسری سه ساله ک در ارتباطم بنا ب دلالیلی و مشکلات خانوادگی خیلی کم همو میدیدیم مثلا هر سه ماه یا شیش ماه یا هر ماع ی بار و اینکه خیلی مشکلات افتاده ک رابطمون س ماه تو تنش بود و هی کات میشد من ادم حساسی هستم و زود جوش میارم و بحث راه میندازم اوتم خیلی تو فشار از لحاظ کار ماشین خونه و درس و نمیتونم انتظار داشته باشم بیاد و اینکه ی جورایی همسایه هم میشه و اینکه ۲۱ سالشه و ب پام مونده شناختی ک ازش دارم ادم‌ خرابی نیس قلب صاف و مهربونی داره و مثل بقیه پسرا اهل تنوع طلبی نیس بهش میگم بیا میگه میام ولی اینطوری بیام پدرت اینا دست رد میزنن ب سینم چون هیچی ندارم ادامه داره.....

😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گفتم اگه دوسم داری باید بعد درسم شیش ماه دیگه بیای گفت زمان زیادی میخواد تا من وضعم دزست شه گفت باشه تا شیش ماه حرف نزنیم بیزون هم نریم ولی فقط اخر هفته بیا چت کنیم گفتم ولم کن از جون من چی میخوای گفت نمیتونم ببینم مال یکی دیگه میشی وقتی رفتی همه انگیزهام رفت دیگ حال درسو اینارو ندارم وقتی باشی بزات تلاش میکنم برگرد

😐

منم قبول کردم ب شرط اینکه ن ببینیم همو ن این ک چیزی باشع جز بعضی وقتا اخر هفته چت کردن و اینکه گفتم بهش بعد درسم باز شیش ماه بعدش بهت فرصت میدم ک خودتو جمعو جور کنی بنظرتون کارم درست یود؟ من پشت کنکورم امسال

😐

اینکه میگین به پام مونده یعنی چی؟؟؟

به پای کسی موندن واسه دخترا معنی داره و پسرایی که وضعشون خوبه و دخترا می‌خوان قابشونو بدزدند.

پس اینکه فکر می‌کنی به پات مونده اشتباه هست،

خودتو پایین نبین دخترم

من با تمام بدی هایم خدایی به شدت خوب و مهربان و بخشنده دارم، او تمام گناهانم را دید اما بخشید،تمام اشتباهاتم را دید اما نادیده گرفت،او تمام سرکشی هایم را طوری بخشید که فرشتگان نویسنده اعمالم هم از خاطرشان رفت، توبه مرا طوری پذیرفت که انگار هیچ وقت خطایی نکردم، روحم را تطهیر کرد،پاکتر از قبل، او تمام دعاهایم را اجابت کرد،تمام درهای بهشت را به رویم گشود،او تمام امیدم را با نگاه مهربانش پاسخ داد،عاشقانه مرا در آغوش گرفت، چقدر زیباست خدا داشتن
گفتم اگه دوسم داری باید بعد درسم شیش ماه دیگه بیای گفت زمان زیادی میخواد تا من وضعم دزست شه گفت باشه ...

یاد این شعر افتادم:

گفتم غم تو دارم گفتا غمت سرآید.....

من با تمام بدی هایم خدایی به شدت خوب و مهربان و بخشنده دارم، او تمام گناهانم را دید اما بخشید،تمام اشتباهاتم را دید اما نادیده گرفت،او تمام سرکشی هایم را طوری بخشید که فرشتگان نویسنده اعمالم هم از خاطرشان رفت، توبه مرا طوری پذیرفت که انگار هیچ وقت خطایی نکردم، روحم را تطهیر کرد،پاکتر از قبل، او تمام دعاهایم را اجابت کرد،تمام درهای بهشت را به رویم گشود،او تمام امیدم را با نگاه مهربانش پاسخ داد،عاشقانه مرا در آغوش گرفت، چقدر زیباست خدا داشتن
اینکه میگین به پام مونده یعنی چی؟؟؟ به پای کسی موندن واسه دخترا معنی داره و پذیرایی که وضعشون خوبه ...

باور کنید وضع ما از اولش خوب نبود زمانی ک باهاش بودم هم سطح خودشون بودیم یهویی اینطوری شد پس نمیشه گفت بخاطر پوله تو مضیقه بوده هیچوقت از من پول قرض نگرفت و وقتی میگفتم ب خودم بگو ناراخت میشد و میگفت چی درموردم فکر کردی

😐

یکم انتظارت از یه پسر ۲۱ساله زیاده 

منم تو شرایط تو بودم چون خانوادش حمایت نمیکردن مجبور بودم بمونم الان ۴سال و نیم گذشته 

یه مشکل بد دیگه براش پیش اومده 😢

بهتره با خانوادش درمیون بذاره که کمک کنن وگرنه با این شرایط اقتصادی کار و درس و سربازی و...پسرا تا ۲۷،۲۸نمیتونن زن بگیرن 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2706