2733
2734
عنوان

زندگی در طبقه دوم مادرشوهر

746 بازدید | 44 پست

سلام بچه ها من تو تاپیک های قبل درج کرده بودم ک طلاق میگیرم ولی خوب الحمدالله اخلاق شوهرم خوب شده و برگشتم و یک ماهه ازدواج کردیم مشکل بزرگ من مادرشوهرمه ک شوهرش فوت کرده.شوهرم ک میره سرکار حقوقی ک براش میریزن رو همیشع میگه نصفش رو برام بریز لازم دارم با اینکه خودش حقوق دارع.یا همش ب من نیکه نهار بیا پایین بخوریم ولی خوب من دوست ندارم و روم نمیشه بگم نمیام ب نظرتون چجور رفتار کنم ک دیگه شوهرم حقوقشو نصفشو خرج مادرش نکنه و بدونه ک مادرش خودش حقوق داره و مادرشم همش نگه نهار امادس

خداهست💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

وای با این فکر های مسخره ایی که زنها بعد ازدواج پیدا میکنن اصلا دوس ندارم ازدواج کنم

خب شما الان خونه مادر شوهرتی حساب نمیکنی که دیگه پول کرایه و..رو نداری 

سعی کن نیمه پر لیوان رو ببینی

عضو گروه نارنجی🧡🧡باهم به هدفمون میرسیم☺وزن اولیه ۷۶😑   وزن الان ۷۰و۵۰۰�😐وزن هدف ۵۵🤩

هرچقدم حقوق داشته باشه مادرشه خونه مفت داده ب پسرش حالا ی بخشی از حقوقشم اون بگیره باز اونم پس انداز میکنه ی جا ب درد شما میخوره ...گلم سعی کن مثل مادر خودت ببینیش اگ شرایطش مث ایشون بود دلت میومد داداشت اینجوری باشه

2706