2737
2734
عنوان

حس شیشمی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 252 پست
اسی  از اول تاپیک من پرسیدم  جواب منو بده  . من کی ازدواج میکنم  با غریبه یا اشن ...

غریبه

بین 8 ماه تا 18 ماه دیگه

پسر خوبی هم هست از لحاظ اخلاقی فرهنگی

حس شیشمی {95 درصد مواقع درست!} درخواست ندین خودم تاپیک میزارم  میخوام کنکور بدم امسال دعا کنید برام اونی ک میخوام بشه   منم براتون بهترینارو آرزو میکنم  
برطرف میشه ولی ب شرطی ک به همسرت ثابت کنی ک میخای یه ادم جدیدی بشی چون بنظرم همسرت مغروره و نمیتونه ...

اره دقیقا مغروره و من فک میکنم دوسم نداره چون رفتارش ی جوریه🥺

مثلا الان پیشم نمیاد و همش میگه کار دارم و... منم اعصابم خورد میشه چرا همچین میگع؟چرا برام وقت نمیزاره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی توروخدا منو بگو دماغمو کی عمل میکنم؟ بعد عمل خوشگل میشم یا زشت؟

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
آبجیم و داداشمم امسال کنکور میدم به نظرت چی قبول میشن یا حدود رتبشچن در منطقه۳ چقده؟  دمت گرم✌ ...

رتبه خوبی نمیارن

حس شیشمی {95 درصد مواقع درست!} درخواست ندین خودم تاپیک میزارم  میخوام کنکور بدم امسال دعا کنید برام اونی ک میخوام بشه   منم براتون بهترینارو آرزو میکنم  
2731
شهریور

افرين نه جدي حست قويه

روز تولدم كدومه از اينا

22.  25.  27

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌
افرين نه جدي حست قويه روز تولدم كدومه از اينا 22.  25.  27

۲۷؟😁

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
اره قبول میشی و احتمالش هم خیلی زیاده ن ب کم قانع باشین حله بین 4 ماه تا 14 ماه دیگه

مرسی اخه همش میگه وقتی عقد کردیم باید هوای منو داشته باشی منم میخوام مراسمو اینام خیلی خوب باشه ینی نمیشه؟ 🥺

اسی جان له نظرت من کی دماغ عمل میکنم؟ بعدش قشنگ میشم یا زشت؟

بین 2 ماه تا 5 ماه دیگه

زشت:}

2738
بین 2 ماه تا 5 ماه دیگه زشت:}

یا خدا پس نرم بهتره که 😂😂😂

مرسی اخه همش میگه وقتی عقد کردیم باید هوای منو داشته باشی منم میخوام مراسمو اینام خیلی خوب باشه ینی ...

میشه ولی سعی کن از همین اول زندگی چیزای زیادی ازش نخای چون در حد توانش داره کار میکنه و اگه بیشتر از چیزی ک برات میزاره بخای زندگیتون رو نوار درست پیش نمیره

میشه از من و آیندم بگید که چی میشه؟ 

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..
2706