2726

دیگه اره ارث درست حق ادم ولی به امید زندگی نکردی که هر وقت دستت اومد خوبه دیگه .شصت سالته 😁😉

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

کاش تو سی سالگی بهمون برسه تا 60 سالگی . نه توان گردش داریم نه دندون خوردن 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید طرف ۹۰سال عمر کرد

پدر بزرگ من نودو پنج سال  عمر کرده چند سال پیش بالاخره ارثش رو که خیلی هم زیاد بود بین بچه های تقسیم کرد ولی چه فایده بابای من لذت نبردم باید بده داماد و عروس بخورن براش

ولی به نظر من تو هر سنی خوبه حداقل بچه هامون سختی کمتر بکشن  ما که همه دعواهامون سر بی پولی هس

کار برای عزیز اسم کاربری چند بار زدم ثبت نشد دیگه الکی اینو زدم ثبت کرد لطفا استیکر خنده نزارید مسخره هم نکنید  صلوات
کاش تو سی سالگی بهمون برسه تا 60 سالگی . نه توان گردش داریم نه دندون خوردن 

واي نه 

دوست داري تو سي سالگي دور از جون يكي از والدين ات رو از دست بدي ؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
واي نه  دوست داري تو سي سالگي دور از جون يكي از والدين ات رو از دست بدي ؟

خدایی نکرده مگه حتما باید نباشن ؟ تا زنده هستن هم میتونن تقسیم اموال کنن گلم 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2706