2237
2217

نه میرسه به ورثه بعدی

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانوما دعا کنین و یه صلوات مهمونم کنید تا نینیم سالم به دنیا بیادیه عده یه جوری میگن شوهر کردن هنر نیست انگار تو مجردی دکترای فیزیک هسته ای گرفتن و چار پنج تا قانون به فیزیک اضافه کردن😏😏😏😏😏

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

آدم که نباید منتظر ارث باشه 

ولی همون هم اگه برسه خوبه

داستان ازدواجم تو پیج اینستاگرامم هست........اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2050

آره اون ارث کاری میکنه طرف ۲۰ سال جوون تر شه😂

مهران جان"محبوبم اگر از تو درباره ی من پرسیدند بگو دوستم دارد.... بسیار دوستم دارد .....! ❤                                                                                                                             
چرا

تو جوونی اگه محتاج پول باشی نداشته باشی بعد 60سالگی گیرت بیاد هیچ ب درد نمیخوره با اون پول مزه میده تو جوونی خرج کنی 

البته ان شاءالله پدر و مادر همیشه بالا سرمون باشه 

یه گوشه چشم تو بسه،،برا حل مشکل من ..ای ک  از رگ گردن ب من نزدیکتری کمکم کن 💔😞
2233

کاش تو سی سالگی بهمون برسه تا 60 سالگی . نه توان گردش داریم نه دندون خوردن 

7 کیلو کم کردم   . دوره تثبیت شروع شد . کم  بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
شاید طرف ۹۰سال عمر کرد

پدر بزرگ من نودو پنج سال  عمر کرده چند سال پیش بالاخره ارثش رو که خیلی هم زیاد بود بین بچه های تقسیم کرد ولی چه فایده بابای من لذت نبردم باید بده داماد و عروس بخورن براش

2241