2726
عنوان

به زور شیر دادن به بچه شیش ماهه

166 بازدید | 14 پست

الان که دارم اینو مینویسم دیگه خسته شدم و کم اوردم الان 4 ماهه که درگیر شیر خوردن دخترمم

سه ساعتی به زور 90 سی سی میخوره اینم اخراش کامل نمیخوره با قطره چکون و قاشق به زور میریزم تو حلقش

خسته شدم دیگه اخه بچه شیش ماهه باید سه ساعتی 90 سی سی بخوره

دیگه داره کارم به قرص اعصاب میکشه

اگه کسی مثل من بوده بگه چیکار کرده چجوری تحمل کردین

صبرم لبریز شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیر خودتو میدی یا شیر خشک؟

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2728

شیر خشک گیرش بیشتر از شیر مادره بذار هر وقت گشنش شد بهش شیر بده به زور نکن تو حلقش

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
مهم سلامتش هست، یعنی وزن ، قد و دور سرش در نمودار کارت سلامتش، در محدوده ی طبیعی قرار داشته باشه. اگ ...

اگه تا الان به زور نداده بودم از نمودار اومده بود پایین دایم درگیرشم براش شیر دادن

ببوست که نداره

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2706