2726
عنوان

خداکنه نداشته باشن😭

188 بازدید | 14 پست

مامان بزرگم و پدر بزرگم اومدن خونمون بعد مامانبزرگم مریض شده از اونو خواهرش یه پیر زنه تشنجی و مریض و تنهاس اونو نگه میداشته اونو برده خونه ی برادرش برادرش زنک زده میگه شپش داره 😞 دعا کنید مامانبزرگم اینا نداشته باشن بچه کوچکم داریم دیگه طاقت ندارم😭 از ی طرف میترسم کرونا بگیریم به چند دلیل از ی طرف داداش یکسالم دیروز ریسه شد خیلی میترسم 😭 از این طرفم شپش اضافه شد از اون طرف یالمه درس و امتحان دارم دعا کنید شپش نداشته باشن اینا آخه باهم بودن😭😭💔💔 

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎

خانم دکتر یک عالمه درسته‌.درضمن خودت نمیدونی درمان شپش چیه؟

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم دکتر یک عالمه درسته‌.درضمن خودت نمیدونی درمان شپش چیه؟

میدونم دوبارم قبلن گرفتیم ولی دردسرش زیاده منم که از تون درمان نخواستم💔

2728
اسی منو پسرم گرفتیم ینی انقد حالم بده که حد نداره.ده مدل سم و دارو زدم سرمون

الان اسپری زدم به لباسامون ولی خداکنه نداشته باشن اینا 😞

تورو خدا درمانش چیه؟

عزبزم استارتر خانم دکتر هستن میدونن راه درمانش چیه؟

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
تورو خدا درمانش چیه؟

عزیزم یه اسپری و شامپو و شونه مخصوص داره اونارو بخر شونه کنی شپشا میان روی شونه بعد باید ۱۲ دقیقه اینا شامپوشو بزنی و خونتون و لباساتونو اسپری بزنی همین رنگم کنی موهاتو خیلی خوبه ما اون موقع مامانمددونه دونه مینشست جدا میکرد با شونه و دستش و اینا خیلی دردسر داره متاسفانه

خب خانم دکتر.اسم اسپری و شما چیه؟

اینه عزیزم فقط اگه پسرت کوچیکه بهش نزن ضرر میکنه منم به داداشم نزدم یک سالشه چند روزه گرفتین؟

کل لباس.حوله.پتو.جلدتشک و بالشت.جوشوندم.هروز هم خونه جارو برقی میکشم.بهم گفتن ایرومکتین بزن.موهاشون ...

عموم اینا هم شپش گرفته بودن همینکارو کردن کل وسایلاشون خراب شد اسپری بزنی کافیه

اینه عزیزم فقط اگه پسرت کوچیکه بهش نزن ضرر میکنه منم به داداشم نزدم یک سالشه چند روزه گرفتین؟

چهار .پنج روز هست فهمیدم.پسرم 90درصدبهترشده.ولی خودم نه همین تخماش هست.بهروز هم سرکه و اسپند و سشوار داغ میزنم.یه دختر نه ماه دارم .میترسم اونم بزنه

2706