2733
2734
عنوان

با شوهرم سر گلدون قهر کردم

372 بازدید | 36 پست

تو دوران نامزدی شوهرم برام یک گلدون خوشگل آورد بهم هدیه دادش خیلی دوسش داشتم تو همون دوران کارمون  داشت به جدایی میرسید که من اون گلدون با یک نامه خداحافظی فرستادم در خونه شون، ولی از اونجایی که همدیگر رو دوس داشتیم به پای هم موندیم و ازدواج کردیم چند بار بهش گفتم گلدونمو  پس بیار میگه مادرم نمیده ( مادرش با ازدواجمون  مخالف بود و باهاش رابطه ندارم)  هر وقت سراغش رو گرفتم گفت مادرم انداخته بیرون و یا قائم کرده نمیدونم کجاست ... اون شب گفتم گلدونمو بیارش گفت غلط کردی بردی دادی میخاستی ندی منم گفتم فکر میکردم مادرت شعور و معرفت داشته باشه برگردونه ، که داد زد  گفت نه نداره  مادرم بیشعور بی معرفت و قهر کرد ...حالا بعد از چند روز ازش معذرت خواهی کردم نمیبخشه  منو 

مقصر کیه ؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما پس دادی تموم شده دیگه

حوصله دعوا دارید واقعا؟ول کنین بابا

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

مقصر شمایی. چیزی که دادی دیگه نمیشه پس بگیری. بعد هم به مادر اون پسر توهین کردی. ببخشید از حرفم ناراحت نشو

هرآدمی که باهاش روبه رو میشیم مشغول جنگیدن با نبردیِ که ماهیچی ازش نمیدونیم! یکم « مهربون تر » باشیم

تو رو خدا تو این اوضاع جامعه خودتون سوهان روح همدیگه نشید... نباید ب مامانش توهین میکردی دختر خوب

خدایااا واقعا 7 سال انتظار بس نیست؟😭😭لطفا نی نی مو زودی بزار تو دلم.. دوست جونیا دعام کنید لطفااا😘
2738
خودت گلدونو پس دادی تموم شده رفته دیگه ولش کن شاید انداختن بیرون روش نمیشه بگه

خب شعورش نمیکشه بره  برام  یکی دیگه بخره حتی نمیگه یکی دیگه برات میخرم همینم  بگه برام کافیه

گلدون مقصره

واقعا شاید انداختنش و ...حالا توام پیله نکن بهش برو عینشو بخر میدونم مثل اون نمیشه ولی اگ دوسش داری برو بخر 

مهران جان"محبوبم اگر از تو درباره ی من  پرسیدند بگو دوستم  دارد....بسیار دوستم دارد .....! ❤                     من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                          
تو رو خدا تو این اوضاع جامعه خودتون سوهان روح همدیگه نشید... نباید ب مامانش توهین میکردی دختر خوب

مادرش بدترین توهین هارو تو روی من کرده من سکوت کردم فقط یک کلمه گفتم شعورش نمیکشه

2706