بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قرص پیگمنتا، اگر پیدا بشه

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
برای سفید شدن پوسته اینطور که من شنیدم اما نمیدونم واقعا اثر داره یا نه

دکتر تجویز کرده یا خودت خریدی جنس پوستت و رنگش چیه

Be a positive box A box without content, which is nothing but being a negative box is very harmful. God does not like these boxes and leads them to hell.
دکتر تجویز کرده یا خودت خریدی جنس پوستت و رنگش چیه

عزیزم من نخریدم داخل اینستا دیدم اسمشو نوشته بودن برای سفیدی پوست ،من خودم رنگ پوستم گندمی هست دوسش هم دارم اما خب اگه این قرص واقعا موثر باشه خوبه که پوستم روشن تر بشه

عزیزم من نخریدم داخل اینستا دیدم اسمشو نوشته بودن برای سفیدی پوست ،من خودم رنگ پوستم گندمی هست دوسش ...

تاثیر که داره منتهاش بسته به جنس ورنگ پوست و خصوصیات بدن از چند ماه تا چن سال عمل میکنه ولی حتما باید دکتر تجویز کنه رنگ پوستت هم خوبه 

Be a positive box A box without content, which is nothing but being a negative box is very harmful. God does not like these boxes and leads them to hell.