2733
2734
عنوان

آی یو آی آبان 1400 جدید

2973 بازدید | 211 پست

سلام خانماااا... من روز 14آی یو آیمه ، این چن روز اینقد تاپیکای آی یو آی  زیرو رو کردم که دیگه همه برام تکراری شدن... دیگه این تاپیک جدید زدم تا دوستانیکه به تازگی آی یو آی کردن بیان و باهم گپ بزنیم...

کسی هس؟ من که دیگه انتظار هی داره واسم سخت و سختتر میشه🤦 .. شما چطورین؟🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ۱۳سال و چند ماهه ازدواج کردم از اون موقع تا حالا بچه خواستم ولی نشده .. هر بار کلی آزمایش و دکتر و دارو ولی نتیجه نداشت، میگفتن هردوتون سالمین و چون سنتون زیر سی ساله فعلا صبر کنید و از روشهای ناباروری استفاده نکنید...

بااین حال من توی این سالا دوبار ای یو ای کردم که هردوش هم شرایطم خوب بودولی نگرفت... باز برا بار سوم به اصرار خانواده آی یو آی کردم فعلا که ۱۴روز از ای یوای گذشته و چن روز دیگه باید صبر کنم نمیدونم نتیجه چی میشه

2738

[QUOTE=216859077]سلام اين كه گفتي يعني چه     توضيح بده چي هستش⬇️

سلام، ببین عزیز یه روش کمک باروری برا زوج های نابارورهکن ۱۵تا۳۰درصداحتمال باروری بیشتر میکنه 

اگه تو گوگل سرچ کنی هم فیلمش هس هم توضیحات کاملش🙂

خودم پلی کیستیک هستم و شوهرم کمی ضعیفه(یعنی متوسطه) 

همینکه علت رو میدونید خودش خیلی خوبه و قابل حله ان شاء الله... با آی یو آی ان شاء الله نتیجه میگیریاصلا درد نداره فقط کمی داروهاش ممکنه اذیت کنه اونم خیلی سخت نیس و قابل تحمله 

برا من بیمارستان خصوصی فقط برای آی یو آی یه تومن گرفت ولی از مرحله اولش که روز دو پریودی باید بری و کلی آزمایش و سونو و عکس رنگی و اینا روبرا مقدمه باید بدی تا الان تقریبا ۴ تا ۵ تومن برام دراومد 

خانوم گیسو خیلی ممنون بابت دعای قشنگتون... به نظر بنده اگه بیش از ۲ساله که درمانهای دارویی جواب نداده برین ای یو ای کنین ... وقتتون تلف نکنین...ان شاء الله بزودی مامان بشی و انتظارت تموم شه

ممنون گلم انشاالله مشكل شما هم اين بار حل بشه  شيريني ماهم فراموش نشه    

ممنونم 🌺🌺🌺 

دوست جون شما چطور روی پیام ریپلای میزنین 

من هرچی فلش میزنم انگار درست ازآب درنمیاد؟

2706