2737
2734

سلام خانوما دکترم برام توی نسخم یدونه سونوگرافی لگنی جنین نوشته یدونه هم سونوگرافی انومالی 

انومالی رو میدونم چیه و برای چیه اون سونوی لگنی چیه چجوری انجام میشه برای چی انجام میشه 

و اگه کسی انجام داده تازگی هزینه هارو هم بگید ممنون 

منم هفته ۱۶ ام ولی هیچ کدومو برام ننوشته

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم ببخشیدا شما چ علائمی داری من از هفته پیش هیچ علائمی ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2738
عزیزم ببخشیدا شما چ علائمی داری من از هفته پیش هیچ علائمی ندارم

منم علائمم داره از بین میره یبوست تهوع صبحها تقریبا ندارم دیگه یکم بیشتر می تونم غذا بخورم 

یه وقتایی هم شکمم سفت میشه

من امروز ازمایشش رو دادم ۶۵۰ شد هفته بعد هم سونو باید برم

آزمایششو برای من نوشت دادم۹۰شد هفته۱۷ بودم

آنومالیم ۴۰۰فک کنم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
منم علائمم داره از بین میره یبوست تهوع صبحها تقریبا ندارم دیگه یکم بیشتر می تونم غذا بخورم  یه ...

اهان ممنونم عزیزم انشالله بسلامتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می خواستم بدونم واژینال انجام میشه یا شکمی 

همونو هم شکمی انجام میده مگه توی یک نسخه براتون ننوشته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40