2726
عنوان

برای خرید ماشین طلا میفروشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 29 پست

من فروختم و راضی هستم خیلی هم بیشتر از مقدار مدنظرتون فروختم هیچ وقتم پشیمون نمیشم هم از ماشین لذت میبرم هم الان ماشین ارزش خودشو داره و سرمایه ست.طلا برا همین روزهاست دیگه .اگه دوسال قبل این کارومی کردم سرمایه م بیشترم می شد طلا زیاد رشد نکرد تواین دوسال ولی ماشین رفت هوا.ولی لذتش برام مهمتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فروختم و راضی هستم خیلی هم بیشتر از مقدار مدنظرتون فروختم هیچ وقتم پشیمون نمیشم هم از ماشین لذت م ...

طلادفروشش خییییلی راحت تز از ماشینه تازه ماشینه یک لحظه یک خش کلی ازش کم‌میکنه

2728
من فروختم و راضی هستم خیلی هم بیشتر از مقدار مدنظرتون فروختم هیچ وقتم پشیمون نمیشم هم از ماشین لذت م ...

دقیقا منم همیشه برا انجام هرکاری به این فکر میکنم لذت و دلخوشیم تو کدوم کاره. همونو انجام میدم حتی اگه خیلی صرفه اقتصادی نداشته باشه. مگه چندسال زنده ایم..

[QUOTE=216858853]طلادفروشش خییییلی راحت تز از ماشینه تازه ماشینه یک لحظه یک خش کلی ازش کم‌میکنه[/این جوری باشه اصلا نباید ماشین خرید چون هران ممکنه کسی به ماشینت بماله .الان ماشین گرون شده و توبورسه .البته فروختن طلا یکساعته ست درسته ولی من ماشین قبلیمو دوروزه به قیمت دلخواهم فروختم .و بعدش یکی دیگه خریدم بهرحال برای تعییر توزندگی باید یکاری کرد دیگه

ماشین چی؟ پراید؟ خی دلم میخاد ماشین بهتر بگیریم

نمیدونم فعلن تصمیم نگرفتیم ولی پراید نمیگیریم بله ادم دلش میخواد شوهرم همش شاسی بلند ولی من برام مهم نیس یه ۲۰۶هم باشه از بی ماشینی نجات پیدا کنیم بخدا صابخونه ما اینقد پولداره الان رفته انکلیس تا عید ماشین   زیرپاش برلیانس بود من اگه اون پولو داشتم ماشینم حتمن لکسوز بود

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

مام ماشین نداریم توفکرشم طلاهام بفروشم توی بورس هم داریم منتظرم لااقل سربه سر بشه برداریم خدا لعنتشون کنه

برا سلامتی برادر شش سالم یه صلوات بفرست😔 اللهم صل علی محمد وآل محمد
با ۳۰ تومن روی پراید گذاشتن چی میشه خرید؟

پول داریم ولی برای متشین مورد نظرمون نزدیک۴۰کم داریم 

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
والا منم همینو پرسیدم

پول‌داریم به غیر از ماشینمون اما ۴۰کم داریم 

کلا میشه ۲۰۰«پولمون

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2706