2726
عنوان

کلاس هفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 6764 بازدید | 48 پست
اره خیلی گرونه اما شنیدم خوبه  من گرون بود نگرفتم اما قلم چی ثبت نام کردم اون هم کم نبودقیمتش ...

اره بسته‌های کنکور که ملیونی قیمت داره

خیلی بده

استعداد و تلاش خیلی موثره اصلا شکی نیست، اما حمایت والدین و داشتن امکانات آموزشی هم بی‌تاثیر نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانم بزار بچه بچگیشو بکنه /:

من الان ۱۸ سالمه ، ۱۲ سال شاگرد اول شدم، چی شد مثلا؟؟؟نه چی شد؟؟؟؟

پشیمونم الان خیلی زیاددددددد

من بچگی نکردم ،نوجونی نکردم، مادرم همش بهم میگفت درس بخون، یه روز کتاب دستم نبود میگفت امروز درسو مشق نداری؟ /:

منم بچه بودم عقلم نمیرسید مدرسه هم خرمون میکرد که درس بخونید منم مثل چی میخوندم ولی الان چی؟ حتی دانشگاهی که دلم میخواست نتونستم قبول شم :(

حالا که دانشجو هستم اصلا درس نمیخونم هیچ میلی هم ندارم ، افسرده شدم و حالا اون ۲۰ هایی که تو کارنامم ردیف میشدن به هیچ دردم نمیخورن

پشیمونم که چرا دنبال علایقم نرفتم

پس مادر خوب به جای توجه به ۴ تا عدد توی کارنامه سعی که به احساسات و علایق بچت توجه کنی

با تشکر

خانم بزار بچه بچگیشو بکنه /: من الان ۱۸ سالمه ، ۱۲ سال شاگرد اول شدم، چی شد مثلا؟؟؟نه چی شد؟؟؟؟ پش ...

خب شما از اونور بوم افتادی 

این بنده خدا هم اهمیت نده از اینور بوم‌میفته 

همه چیز در کنار هم در حد تعادل 

[QUOTE=اما واقعا به سمتی پیش میره که باید اول سه 

216858909]اره بسته‌های کنکور که ملیونی قیمت داره خیلی بده  استعداد و تلاش خیلی موثره اصلا شکی نیست، اما ...[/QUOTE]

البته که اول تلاش خود بچه است ولی سهمیه ها هم بی تاثیر نیست البته حمایت والدین

من 25 سال پیش کنکور دادم یادمه معلمم کنکورم فرمول هر تمرین رو فروخت اسمش و قیافه هنوز تو مغزمه

2706