2703
2553
عنوان

فقط اونایی که حیوان یاپرنده دارن ترخدا بیاین کمکتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایکاش همه آدما مثل تو بودن🙂💔 بذار هرچی اطلاعات دارم بهت میدم، ایشالا، خوب میشه 

ممنون لطف داری دعاکن خوب بشه ارزوم اینه خوب بشه 

دست دوستمه ولی میگه بی حاله من فقطططط منتظر معجزه خدام 😭

لطفا برای حاجت روا شدنم صلوات بفرستید #سلامتی_پرنده ام

الان دمش درومده؟؟؟ 

جاش گرم باشه(کنار بخاری یا شوفاژ نذار) 

روزی یه قطره مولتی ویتامین بده بخوره 

ببر دامپزشک دمشو باند پیچی کنن

اصلا، عذاب وجدان چون تو نبودی قطعا از تشنگی میمرد

مغزی فرسوده و متلاشی از افکار پوچ
2456

بده کبابش کنیم بخوریمش 

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
ممنون لطف داری دعاکن خوب بشه ارزوم اینه خوب بشه  دست دوستمه ولی میگه بی حاله من فقطططط منتظر م ...

میفهمم چی میگی🥺⚡

خوب میشه نترس

عکسشو نداری دمشو ببینم؟؟ 

مغزی فرسوده و متلاشی از افکار پوچ
میفهمم چی میگی🥺⚡ خوب میشه نترس عکسشو نداری دمشو ببینم؟؟ 

ن ندارم نمیخوام ببینم گریم میگیره 

دعاکن

الان یکی پیام داده بده کبابش کنم بخورمش

2714
چرا دیگه نمیاری  

نگهداری واقعا مسئولیت میخواد،حییون و پرنده های آزاد رو نباید زندانی کرد مگر اینکه بخاطر مشکلاتی نتونن خودشون تو طبیعت زندگی کنن، برعکس حییون و پرنده های اشتی رو نباید رها کرد چون از خودشون نمیتونن مراقبت کنن،یکی هم اینکه حییون و پرنده اسباب بازی نیستن که بدین دست بچه بکشه ،اشنایی بچه ها برای مهربون بودن باهاشون خوبه ولی اگه جایی نگهداری میکنین که بچه هس باید مراقب باشید بهشون اسیب نزنه ،عزیرم اینارو نوشتم بقیه که تاپیکتو میخونن ببینن خوشحالم که دلسوزهایی مثل تو هنوز هستن 🌹🌹

الان دمش درومده؟؟؟  جاش گرم باشه(کنار بخاری یا شوفاژ نذار)  روزی یه قطره مولتی ویتامین ب ...

خانوتدم بی دقتی کردن دمش کندن چقد باهاشون بحث کردم 😭😭یعنی همونجاولش میکردم میمرد؟

نگهداری واقعا مسئولیت میخواد،حییون و پرنده های آزاد رو نباید زندانی کردو برعکس حییون و پرنده های اشت ...

فدات بشم لطف داری واقعا مسوولیت سنگینیه و روحیه بزرگی میخواد پرنده داشتن یاهرحیوون منم چون این پرنده وحشی بود و اسیرشد و این اتفاقا افتاد خیلی دلم اتیش گرفته 😥

الان دمش درومده؟؟؟  جاش گرم باشه(کنار بخاری یا شوفاژ نذار)  روزی یه قطره مولتی ویتامین ب ...

عزیزم دامپزشک چن بار رفته انتی بیوتیک میدن بهش این بچه ضعیفه خدا رحم کنه بهش من فقط چشم امیدم ب اونه 

نه خانومی . اگر همینطوری میموند گربه میخورد شما نجات دادین

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
فدات بشم لطف داری واقعا مسوولیت سنگینیه و روحیه بزرگی میخواد پرنده داشتن یاهرحیوون منم چون این پرنده ...

ولی درصورتی که حیبون و پرنده وحشی اسیب دید ه باشن وظیفه ماست ازشون مراقبت کنیم واگه بتونه از پس زندگیش بر بیاد ازاد کنیم ولی اگه نتونه باید نگه داریم،عزیزم از قصد که بهش اسیب نزدید که ،خوب میشه ،عمر هرموجودی هم دست خداست

2706