2137
2217

بله... 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

توی عمرم به هیچی نرسیدم

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردین☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردین و   میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد. زن عمو جانم ممنونم بابت اون همه تحقیرات و سیاه گفتنات و زندایی جانم ممنون که هرجا میشینی منو مسخره میکنی این باعث میشه من انگیزه بگیرم                        دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید                                  مداد خوبم مرسی که سر جلسه کنکور شکستی و باعث شدی من بیشتر گند نزنم💙                                                       مخترع سوپ خوراک لوبیا و سالاد شیرازی دوستون دارم🫀               

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215

ازش خواستم جواب داد خودت تلاش کن براش من کمکت میکنم.⁦❤️⁩

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولانای جان⁦♥️⁩ دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    اگه تاپیکامو خوندی و خوشت اومد لایک کن...برام مهمه که کیا تاپیکامو میخونن

خیلی جنگیدم براش زار زدم زانو زدم التماسش کردم 

و خودمو تغییر دادم 

اگر فرصتی برای خوشحال کردن مردم داری ، این کار رو انجام بده. گاهی اوقات اونا تو سکوت مبارزه میکنن شاید عمل مهربونی تو بتونه روزشونو رقم بزنه 💛🎆🎈🎁
2050

بله 

برام معجزه کرده 

نوکرشم 🙏

از طرف من همیشه بگید خدایا چه حور ازت تشکر کنم ؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
دقت کردم خدا معمولا تو مسائل مالی و عشقی دخالت نمیکنه

خب مسائل دیگه ای هم مگه مهم هست ؟😂

اگر فرصتی برای خوشحال کردن مردم داری ، این کار رو انجام بده. گاهی اوقات اونا تو سکوت مبارزه میکنن شاید عمل مهربونی تو بتونه روزشونو رقم بزنه 💛🎆🎈🎁

من هرچی از خدا خواستم بهم داده 

فقط این آخریه یه ذره دیر شده که فدا سرش فدا سرم😁

💕 رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا💕