2726
همینی که عکسشو گذاشتم؟ زرشکیه هااا همینو میگی؟

شبیه قرمزه بیشتر

ولی درمل قشنگ نیس

بخاطر وقتایی که آرزوهامو دو دستی به کسایی که هیچ تلاشی براش نکرده بودن تقدیم کردی و بخاطر وقتهایی که بابت چیزی که هیچ نقشی توی به وجود اومدنش نداشتم عذاب کشیدم و بابت وقتهایی که بقیه بهم گفتن دردهات نتیجه ی اعمالته در حالی که هیچ گناهی نکرده بودم بابت سختی هایی که بعد ازهر سختی دادی و بابت گریه های بعد از گریه ای که نازل کردی بابت زجر عزیزانم بابت اینکه تنها در حوالی رگ‌گردن من نبودی دیگر خدایی ندارم باشد که با بندگان برگزیده ات شاد باشی! بهم نگید سخت نگیر لابد سخته برام!سخته و میخوام بابت سختی و غمی که دارم سوگواری کنم وگرنه کیه که از بیخیالی و عیش و نوش بدش بیاد😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدایی خیلی بده

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
عه بدرد نمیخوره؟

وقتی بهتراشم هست برا چی پول بدی

ولی اگه خریدی یا بهت هدیه دادن بد هم نیس میتونی با جوراب شلواری خوشگل ست کنی پبوشی

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706