2733
2734
عنوان

مگ قراره؟

47 بازدید | 10 پست

نتا قطع شن؟   

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نوچ

اینستا استوری مستوری کرده بودن 😫 

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           
تیتر کدوم رسانه س

نم گفتن منم خاستم ببینم کسی میدونه یا ن 

نه تروخدا

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
2738
نم گفتن منم خاستم ببینم کسی میدونه یا ن 

اینترنت ملی از چندین سال قبل راه اندازی شده ، رئیسی گفته بود تکمیل بشه و اینا

اینارم جو گرفت گفتن قط میکنن نتو 

قطع نمیکنن

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]