2703
2553
عنوان

بیاین

97 بازدید | 12 پست

سلام

من تو اینستا فعالم

چند نفری در مورد عشق یکطرفه شکست عاطفی بهم پیام دادن

میخوام ی ویدیو بگیرم در موردش صحبت کنم برا فالورام

میشه یکم در موردش برام مطلب بگین

رفته ؟ هر موزيكى پلى ميشه ياد اون ميفتى ؟ اسمش اتفاقى مياد ، دنيات به هم ميريزه ؟ خيابون هاى شهر تو رو ياد اون ميندازه ؟ فلان لباس رو آخرين بار كنار اون پوشيده بودى و الان كه نيست جرات ندارى بپوشى ؟ هنوز هم ميل اون رو دارى ؟ شام نميخورى و ناهار كمتر ؟ قرص هاى تقويتى رو بيخيال شدى ؟ برنامه اى واسه آينده بدون اون ندارى ؟ ديگه اون آدم خندون سابق نيستى ؟ دلت لك زده واسه تب دست هاش ؟ دارى جون ميدى واسه دوباره بو كردن موهاش ؟ ميفهمم ... اما خب مهم چيه ؟ اينكه رفته ... رفتن يعنى چى ؟ يعنى جاى بعدى رو به مكان فعلى ترجيح دادن ... اون ترجيح داده كنار تو نباشه ، حالا از نبودن چنين آدمى دارى ميسوزى ؟ ارزش داره ؟ ميفهمم احساسى هستى و وفادار حتى به خاطرات ، اما چه سود اين همه خوب بودن ... ؟ رفيق ، دختر جان ، پسر جان ، به خودت بيا و غصه نخور براى جماعتى كه بابت خوش بودن خودشون ، باعث درد و اندوه تو شدن ... غمگين نباش براى كسى كه ديگران رو به تو ترجيح داده ... اكى ؟ به خودت بيا و فراموش كن جماعتى رو كه لايق حضور داشتن در ذهن تو نيستن ... بخدا تو بدون اون از هميشه خوشگلترى ...

این شهرو خیابوناش بعد تو دلگیره 🙂🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

" روابط تاکسیک " یا همان " روابط سمی " ، باعث زجر روح شما میشوند . یار خود را دوست دارید اما کنارش مدام ناراحت هستید . چرا ؟ 

مثال : " شما ترجیح میدهید خوش پوش و خوش عطر در هر جمعی حاضر شوید ، اما او حسادت بیجا میکند . معتقد است ظاهر زیبا و بوی خوش شما ، احتمالا باعث جدایی میشود ! او فکر میکند دل دیگران برای شما میرود و سپس شما هم از کنار او میروید ... " 

اما حقیقت چیست ؟ شما او را دوست دارید ، علاقه هیچ کس نسبت به شما ، باعث جدایی و بی وفایی شما نمیشود ... چه موضوعی باعث جدایی میشود ؟ همان حسادت او که میخواهد شما را طبق میل خود وارد هر جمعی کند . یعنی : با ظاهری نا مرتب و جسمی بی عطر ، که مبادا دل دیگران برای شما برود ... ! حسادت ، مرد و زن هم ندارد ، گاهی مرد این حسادت را میکند و گاهی زن .

نتیجه چه میشود ؟ سم موجود در این رابطه ، شما را کلافه میکند . یا باید سم روح او را با آرامش و صبر از بین ببرید ، یا در صورت اصرار او به سم ، بروید و خود را از سم روح کُش او نجات دهید ...

انتخاب با شماست که در " روابط تاکسیک " بمانید یا نه . هیچ کس نمیتواند شما را مجبور کند که خودتان را دوست داشته باشید و به سلامت روح خود اهمیت دهید . اما این نوع روابط ، بی شک باعث زجر و عذاب روح میشوند ...

" روابط تاکسیک " میتواند عاشقانه باشد ، دوستانه باشد ، یا حتی رابطه با خود باشد . یعنی : ممکن است شما بعنوان مثال : با وسواس های فکری بی مورد ، به روح خود آسیب های جدی بزنید ...

مراقب روابط سمی باشید ، مراقب کیفیت عمر خود باشید ...

2456

اگر مرا دوست داری ، به من بگو ... چه ایراد دارد ؟! ابراز علاقه کردن ، نشان دادن احساس ، چه ایراد دارد ؟ میترسی جواب خوبی به تو ندهم ؟! نگران نه شنیدن هستی ؟! نه شنیدن احتمالی بهتر است ، یا اینکه سالها بعد با خودت بگویی : " کاش بهش میگفتم دوستت دارم ، شاید قبول میکرد و اون هم از من خوشش میومد " ؟ براستی کدام بهتر است ؟ عزیزم ... اگر بگویی ، شاید پاسخ آری بگیری ، اما اگر نگویی ، هیچ پاسخی نمیگیری ... دست بردار از ترس و غرور ... احتمال دارد که طرف نه بگوید و شکسته دل شوی ... ؟ خب مگر قرار است همه تو را دوست بدارند ؟ اصلا مگر خودت تا به حال به همه آری گفته ای ... ؟ آرام باش ... آرام باش و بی ترس و واهمه ابراز علاقه کن ... نترس از نه شنیدن ، که نه شنیدن بهتر است از یک عمر در حسرت : " کاش بهش میگفتم " ماندن ... همین حالا نه ؟ باشد ، اما به زودی ابراز علاقه کن ، که ابراز علاقه کردن از زیباترین لحظات دنیاست ... رفیق ، خالق لحظات زیبا باش ، آرزو میکنم که پاسخ تو ، چیزی جز : " آری محکم " نباشد ، آمین ...

دوستت ندارد ؟ به درک ... چه کم داری ؟ چه ایراد داری ؟ که گمان میکنی فقط همان یک نفر ساخته شده است که تو را دوست بدارد ؟ این همه آدم روی زمین ، گمان میکنی هیچ کدام شان نمیتوانند تو را دوست داشته باشند ... ؟ دست بردار از توهم عشق ، از توهم وفاداری ... رها کن هر آن کس را که تو را نمیبیند ... کدام عشق ؟ کدام وفاداری ؟ این دو اگر که باعث حال خوش تو ، باعث خوشحالی تو نشوند ، مفت نمی ارزند ... دست بردار ، چشم بردار از آن کس که با وجودش ، که با حضورش ، باعث بهتر شدن حال روح و جسم تو نمیشود ... چه فکر کرده ای ؟! که نوحی ؟! که بی پایان و به دور از مرگی ‌... ؟ واقعا چه فکر کرده ای ؟ که عمر آنقدر طولانیست که میتوانی تمام افراد بد موجود در آن را تحمل کنی ... ؟ نه عزیزم ، نه ای خام خیال ... عمر کوتاه است ، عمر ناچیز است ... لذت ببر در این عمر کوتاه ، که دوست داشتن هر کس که تو را به طرز صحیح دوست ندارد ، خیانت به تک عمرت است ... باز هم میگویم : دوستت ندارد ... ؟ به درک ... تو زیبایی های خاص خودت را داری ... من به تو قول میدهم که این دنیا پر است از افراد خاص پسند ... افرادی که تو را ، تمامت را ، مینوشند و تو را به اوج لذت این زمین میرسانند ... منتظر افراد خاص پسند باش ، که این انتظار برتر است از آن که سهم افراد قدرنشناس باشی ... به خودت بیا ، که به خود آمدن ، بهترین مقصد است ...

2714