2726
عنوان

بیاین

97 بازدید | 12 پست

سلام

من تو اینستا فعالم

چند نفری در مورد عشق یکطرفه شکست عاطفی بهم پیام دادن

میخوام ی ویدیو بگیرم در موردش صحبت کنم برا فالورام

میشه یکم در موردش برام مطلب بگین

رفته ؟ هر موزيكى پلى ميشه ياد اون ميفتى ؟ اسمش اتفاقى مياد ، دنيات به هم ميريزه ؟ خيابون هاى شهر تو رو ياد اون ميندازه ؟ فلان لباس رو آخرين بار كنار اون پوشيده بودى و الان كه نيست جرات ندارى بپوشى ؟ هنوز هم ميل اون رو دارى ؟ شام نميخورى و ناهار كمتر ؟ قرص هاى تقويتى رو بيخيال شدى ؟ برنامه اى واسه آينده بدون اون ندارى ؟ ديگه اون آدم خندون سابق نيستى ؟ دلت لك زده واسه تب دست هاش ؟ دارى جون ميدى واسه دوباره بو كردن موهاش ؟ ميفهمم ... اما خب مهم چيه ؟ اينكه رفته ... رفتن يعنى چى ؟ يعنى جاى بعدى رو به مكان فعلى ترجيح دادن ... اون ترجيح داده كنار تو نباشه ، حالا از نبودن چنين آدمى دارى ميسوزى ؟ ارزش داره ؟ ميفهمم احساسى هستى و وفادار حتى به خاطرات ، اما چه سود اين همه خوب بودن ... ؟ رفيق ، دختر جان ، پسر جان ، به خودت بيا و غصه نخور براى جماعتى كه بابت خوش بودن خودشون ، باعث درد و اندوه تو شدن ... غمگين نباش براى كسى كه ديگران رو به تو ترجيح داده ... اكى ؟ به خودت بيا و فراموش كن جماعتى رو كه لايق حضور داشتن در ذهن تو نيستن ... بخدا تو بدون اون از هميشه خوشگلترى ...

این شهرو خیابوناش بعد تو دلگیره 🙂🖤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

" روابط تاکسیک " یا همان " روابط سمی " ، باعث زجر روح شما میشوند . یار خود را دوست دارید اما کنارش مدام ناراحت هستید . چرا ؟ 

مثال : " شما ترجیح میدهید خوش پوش و خوش عطر در هر جمعی حاضر شوید ، اما او حسادت بیجا میکند . معتقد است ظاهر زیبا و بوی خوش شما ، احتمالا باعث جدایی میشود ! او فکر میکند دل دیگران برای شما میرود و سپس شما هم از کنار او میروید ... " 

اما حقیقت چیست ؟ شما او را دوست دارید ، علاقه هیچ کس نسبت به شما ، باعث جدایی و بی وفایی شما نمیشود ... چه موضوعی باعث جدایی میشود ؟ همان حسادت او که میخواهد شما را طبق میل خود وارد هر جمعی کند . یعنی : با ظاهری نا مرتب و جسمی بی عطر ، که مبادا دل دیگران برای شما برود ... ! حسادت ، مرد و زن هم ندارد ، گاهی مرد این حسادت را میکند و گاهی زن .

نتیجه چه میشود ؟ سم موجود در این رابطه ، شما را کلافه میکند . یا باید سم روح او را با آرامش و صبر از بین ببرید ، یا در صورت اصرار او به سم ، بروید و خود را از سم روح کُش او نجات دهید ...

انتخاب با شماست که در " روابط تاکسیک " بمانید یا نه . هیچ کس نمیتواند شما را مجبور کند که خودتان را دوست داشته باشید و به سلامت روح خود اهمیت دهید . اما این نوع روابط ، بی شک باعث زجر و عذاب روح میشوند ...

" روابط تاکسیک " میتواند عاشقانه باشد ، دوستانه باشد ، یا حتی رابطه با خود باشد . یعنی : ممکن است شما بعنوان مثال : با وسواس های فکری بی مورد ، به روح خود آسیب های جدی بزنید ...

مراقب روابط سمی باشید ، مراقب کیفیت عمر خود باشید ...

2728

اگر مرا دوست داری ، به من بگو ... چه ایراد دارد ؟! ابراز علاقه کردن ، نشان دادن احساس ، چه ایراد دارد ؟ میترسی جواب خوبی به تو ندهم ؟! نگران نه شنیدن هستی ؟! نه شنیدن احتمالی بهتر است ، یا اینکه سالها بعد با خودت بگویی : " کاش بهش میگفتم دوستت دارم ، شاید قبول میکرد و اون هم از من خوشش میومد " ؟ براستی کدام بهتر است ؟ عزیزم ... اگر بگویی ، شاید پاسخ آری بگیری ، اما اگر نگویی ، هیچ پاسخی نمیگیری ... دست بردار از ترس و غرور ... احتمال دارد که طرف نه بگوید و شکسته دل شوی ... ؟ خب مگر قرار است همه تو را دوست بدارند ؟ اصلا مگر خودت تا به حال به همه آری گفته ای ... ؟ آرام باش ... آرام باش و بی ترس و واهمه ابراز علاقه کن ... نترس از نه شنیدن ، که نه شنیدن بهتر است از یک عمر در حسرت : " کاش بهش میگفتم " ماندن ... همین حالا نه ؟ باشد ، اما به زودی ابراز علاقه کن ، که ابراز علاقه کردن از زیباترین لحظات دنیاست ... رفیق ، خالق لحظات زیبا باش ، آرزو میکنم که پاسخ تو ، چیزی جز : " آری محکم " نباشد ، آمین ...

دوستت ندارد ؟ به درک ... چه کم داری ؟ چه ایراد داری ؟ که گمان میکنی فقط همان یک نفر ساخته شده است که تو را دوست بدارد ؟ این همه آدم روی زمین ، گمان میکنی هیچ کدام شان نمیتوانند تو را دوست داشته باشند ... ؟ دست بردار از توهم عشق ، از توهم وفاداری ... رها کن هر آن کس را که تو را نمیبیند ... کدام عشق ؟ کدام وفاداری ؟ این دو اگر که باعث حال خوش تو ، باعث خوشحالی تو نشوند ، مفت نمی ارزند ... دست بردار ، چشم بردار از آن کس که با وجودش ، که با حضورش ، باعث بهتر شدن حال روح و جسم تو نمیشود ... چه فکر کرده ای ؟! که نوحی ؟! که بی پایان و به دور از مرگی ‌... ؟ واقعا چه فکر کرده ای ؟ که عمر آنقدر طولانیست که میتوانی تمام افراد بد موجود در آن را تحمل کنی ... ؟ نه عزیزم ، نه ای خام خیال ... عمر کوتاه است ، عمر ناچیز است ... لذت ببر در این عمر کوتاه ، که دوست داشتن هر کس که تو را به طرز صحیح دوست ندارد ، خیانت به تک عمرت است ... باز هم میگویم : دوستت ندارد ... ؟ به درک ... تو زیبایی های خاص خودت را داری ... من به تو قول میدهم که این دنیا پر است از افراد خاص پسند ... افرادی که تو را ، تمامت را ، مینوشند و تو را به اوج لذت این زمین میرسانند ... منتظر افراد خاص پسند باش ، که این انتظار برتر است از آن که سهم افراد قدرنشناس باشی ... به خودت بیا ، که به خود آمدن ، بهترین مقصد است ...