2733
2734

بیاید دورهم باشیم یه گروهم واتس درست کنیم تجربه هامونو بگیم

دوس داشتین خاطره بارداری و زایمانم تو تاپیکام هس بخونین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام منم سه روزه جنینامو انتقال دادم انشاالله مثبت بشه ازمایشم منم مامان تابستونم🥰😍برام دعا کنید لطفا ❤️🤲خدا به همتون اولاد سالم و صالح بده

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
2738

منم نی نیم تیر میاد ب دنیا🥰

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
سلام منم سه روزه جنینامو انتقال دادم انشاالله مثبت بشه ازمایشم منم مامان تابستونم🥰😍برام دعا کنید ل ...

چندتا انتقال دادین؟

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

اگر.خدا بخواد اول مرداد دنیا میان

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2706