2410
2553
عنوان

کم حرف بودن

358 بازدید | 17 پست

سلام وقتتون بخیر...من چندماهه ک نامزدم ولی به شدت کم و حرفم وقتی میرم خونه نامزدم اوناخانواده راحت و خیلی روابط اجتماعیی و صمیمت بینشون خوبه..وقتی بامن حرف میزنن یاسربه سرم میذارن نمیدونم چی بگم اصن کم حرفم حرف برام نمیاد😑😑😑وقتی میام خونه دلم میگیره درضمن من فقط ی داداش دارم 

خسته از زندگی🥲💔

منم کم حرفم ولی راضیم

از قدیم گفتن کم‌گویو گزیده گوی🤭

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بهتره بیشتر مطاله کنی یا حرفی پیش میاد  حرف رو ادامه بدی . کم کم درست میشه . باهاشون هماهنگ میشی نگران نباش منم دقیقا همینجوری بودم 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2714
بهتره بیشتر مطاله کنی یا حرفی پیش میاد  حرف رو ادامه بدی . کم کم درست میشه . باهاشون هماهنگ میش ...

امیدوارم ک همینجوری بشه اونا کلا ی خانواده باسیاست ان ک‌حتی ی چیزی باسه رمیز حرف میزنن ولی عادی ک من اصن متوجه نمیشم همینجوری فقط هی نگاشون میکتم

خسته از زندگی🥲💔

ببین منم اینجوریم کلا خیلی کم حرفم بعد 7سال هنوز اینجوریم از یه لحاظا بر ام بد نبود ولی بازم خیلی پشیمونم احساس میکنم حقم خورده میشم هر جا هم میرن میگن عروسیمون کم حرفه که متنفرم از این کارشون 

توصیه من بهت اینکه حالا که نامزدی و اولاشه تمرین کن سعی کن حتما سروصحبت و باز کنی مثلا حال و احوال کن چیز جدید دیدی تبریک بگو بگو مثلا قشنگه از کجا خریدین جنسش چیه منظورم اینه یه جوری سر صحبت و باز کن وگر نه هرچی زمان بره نمیتونی اخلاقتو تغییر بدی برات سخت میشه حالا که خیلی نگذشته سعی کن خودتو تغیر بدی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین منم اینجوریم کلا خیلی کم حرفم بعد 7سال هنوز اینجوریم از یه لحاظا بر ام بد نبود ولی بازم خیلی پش ...

اره دقیقا نامزدم خواس برام لباس و طلابخره روم نشد گفتم بعد میبینی ی چیزی دلم‌میخوادروم‌نشه بگم گفتم خودت برو برام بخر...وقتیم خرید اصلا دوس نداشتم مجبوربودم تظارهرکنم الانم هرچی میخواد بگیره اصن دیگ بهم نمیگ خودش باخواهرش میرن خرید

خسته از زندگی🥲💔
2706