2726
عنوان

عشق ی طرفه

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 49 پست
ب نظرم پیچیده نیست خودت اینجوری فک میکنی چون اعتماد ب نفست کمه اگه اینجوری فک کنی چی میشه چی نمیشه ا ...

تو بچگی فهمید دوسش دارم الان دیگه فکرشم نمبکنه نگاش کنم!

اگر خودشو گرفت چی😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا نشه قوی محکم باش خودتو بزرگ بهتر ببین ن ضعیف 

هر کسی جنبشو نداره عزیزم من عاشق به ادم بی لیاقت شدم ک حاضرم جونمم واسش بدم اما اون چند سال پیش بی قید بود الانم برم بش بگم باز خدا میدونه😊اعتماد به نفس منو اون از بین برد الان با وجود اینکه راحت میت نم رل بزنم ادمش هی ک دوسم داشته باشه اماا مث احمقا باز واسه اون اشک میریزم

تو بچگی فهمید دوسش دارم الان دیگه فکرشم نمبکنه نگاش کنم! اگر خودشو گرفت چی😑

بگیره اون موقع سعی کن نامحسوس نزدیک بشو تا جای ک احساس کنی مزاحمی یا خوشش نمیاد بعد کم کن ارتباط 

اون موقع احساست تغیر میکنه دلت سردتر میشه اعتماد ب نفست بهتر میشه 

2728
اگه اینجوری ادم جدید وارد زندگیت کن 

نمیخوام با احساسات یکی دبگه بازی کنم گناهی نداره اما سعی مبکنم دوسش داشته باشم‌اما خیلی دوس دارم اونم یه روز همین بلا سرش بیاد حسرت بخوره منم پسش بزنم😊

🙄🙄🙄بهش بگوووو؛من بهش گفتم قرارع ازدباج کنیم😹😹😹😹البته من باسیاست پیش رفتم

مثل مرواریدی که نیلوفر نداشت ؛حال من بدبود هیچکس باور نداشت....🥺  من اگه بمیرمم‌مامان‌وبابام تا مدت‌ها میشینن سرقبرم؛ که مباداباقبربغلی که پسره بریزم رو هم 🙄یامطمئن باشن تاقبل ۸ توقبرم میرم😏

اگه خواستی درخواست دوستی بده بهت بگم چون چند تا از رفیقامم اینجوری پیش رفتن مثل من 😹فردا عروسی یکیشونه؛عید هم عروسی یکی دیگشون🙃🧡

مثل مرواریدی که نیلوفر نداشت ؛حال من بدبود هیچکس باور نداشت....🥺  من اگه بمیرمم‌مامان‌وبابام تا مدت‌ها میشینن سرقبرم؛ که مباداباقبربغلی که پسره بریزم رو هم 🙄یامطمئن باشن تاقبل ۸ توقبرم میرم😏
2706