2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پارادوکس داره تاپیکت

شرایط سخت هیچوقت خنده دار و شیرین نیستن!

برا من ازدواج کسی که عاشقش بودم شاید از بدترین ها محسوب بشه

چــه خـــبرا آیـــنه جـــان؟ هـــیچ خــــبر!،غــــمگیـنم...یـــک نـــفر آدم و چـــند نـــفر غـــمگینم...
2728

شرایط الانم .سه روزه جنین انتقال دادم هم از یطرف ذوق دارم هم استرس و نگرانی که نکنه یوقت کاری کنم یا چیزی بخورم ضرر داشته باشه

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲

از خنده داراش این بود ک شب عقدم بس ک ذوق مرگ بودم میکروفونو از دی جی گرفتم ب شوهرم گفتم وااایییی دیدی آخرش مال هم شدیم 😁 

اخه بعد چهار سال مخالفت زیاد بهم رسیدیم و اونشب هزار جور تیکه کنایه از فامیلاش شنیدم تا شیش ماه یجوری نیگام میکردن🥺😂

از خنده داراش این بود ک شب عقدم بس ک ذوق مرگ بودم میکروفونو از دی جی گرفتم ب شوهرم گفتم وااایییی دید ...

وای جدی😂😂😂😆😂😂

خداوند سر را آفرید که روی گردن باشه نه توی زندگی خوصوصی دیگران  

کنکوررررررر 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2706