2733
2734

با خانواده اش قهره سالهاست رابطه خوبی باهاشون نداره البته حق با شوهرمه حالا کاری به اینش ندارم یه مدت یواشکی به مامانش زنگ میزدم ولی حالا میگه پشتم باش جوابشونو نده محلشون نزار دیشب مامانش زنگ زد جواب ندادم اخه چرا منو قاطی دعواشون میکنه اینم بگم خانواده اش خیلی بی چشم و رو ان من یواشکی از شوهرم بهشون زنگ میزدم بعد خواهرشوهرم چهار ماه باردار بود یه کلمه بهم نگفت تا اینکه بچه اش سقط شد بعد زنگ زدن به من گفتن تو بچه اات سقط شده بود چیکار میکردی و مثلا راهنمایی خواستن چون من یبار بچه ام سقط شده اینو گفتم بدونین دلشون باهام صاف نیس فقط در ظاهره الان چکارکنم موندم ؟ مامانم و بابام میگن تو زنگ بزن و جواب تلفنشون بده شوهرم میگه جواب نده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یبار بردار بگو ببخشید شوهر نمیراره دعوا میکنه

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
2738

مردم دنبال بهونه ان از خانواده بی چشم و رو دوری کنن بعد تو شوهرتم پشتته ناز داری؟

فردابفهمه بی خبر در تماس بودی ازچشمش میوفتی

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
2706