2726
عنوان

شوهرم و مادرشوهرم همش حواسشون به طلاها و سکه هاییه که پاگشام کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 26 پست
فشار بیار به همسرت بگو میخوام‌رانندگی کنم یعنی شبانه روز برو تو مخش و بعدش ماشین بخر حالشو ببر 

آره چون حالا یه سری عقاید خودمو در اولویت قرار دادم یکم بگذره بعد 

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزارشون ت گاو صندوق 😐😂⁦🤦🏼‍♀️⁩

تو گاو صندوقن هر روز یک بامبول میسازن 

باید برم بگردم ببینم طلایی چیزی پیدامیکنم 

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 
اینا که خوبن، خانواده شوهر من، کادوهای سر عقدمو به بهانه پول پیش خونه ازم گرفتن واسه دخترشون سیسمونی ...

آره واسه همینه ک پررو میشن 

بقران بعضی از مادرشوهر رو باید تو گونی کرد و انداختشوون اشغالی 

2728
نههه😨😨😨هیچی نگفتی بهشون؟

بس ک خل بودم واقعا فک کردم شوهرم واسه پیش خونه پول کم داره، بعدها ک فهمیدم چرا کلی جنگ و دعوا کردم، چه فایده،، خاک بر سر من با این ازدواجم، تازه همون خواهر کثافتش پاگشا هم نکرد، جواب سلامم نمیداد

آره واسه همینه ک پررو میشن  بقران بعضی از مادرشوهر رو باید تو گونی کرد و انداختشوون اشغالی&nbs ...

من مثل اشغال گذاشتمشون دم در، قطع ارتباطم باهاشون، اما چه فایده مریضم کردن، چقدر جلو عروس و دامادشون کوچیکم کردن

من مثل اشغال گذاشتمشون دم در، قطع ارتباطم باهاشون، اما چه فایده مریضم کردن، چقدر جلو عروس و دامادشون ...

شوهرت چی میگف 

اونم مث شوهر من گاهی اوقات شله؟ 

شوهرت چی میگف  اونم مث شوهر من گاهی اوقات شله؟

طرفدار خانوادهشه، هرچقدرم خوارش بازم میخوادشون، فک کن شوهر خواهرش با من حرف نمیزنه منو می بینه پشتشو میکنه اصلا واسش مهم نیست

بس ک خل بودم واقعا فک کردم شوهرم واسه پیش خونه پول کم داره، بعدها ک فهمیدم چرا کلی جنگ و دعوا کردم، ...

دور از جونت عزیزم،بس که ما زنا دل رحمیم برا شوهرمون چیزی داشته باشیم دریغ نمیکنیم،ولی واقعا براشون متاسفم چقدر پروعن اون پول شماس،وقتی راضی نیستی براشون حرومه چجوری تونستن پول حروم بخورن با دزدی فرقی نداره خدا حقتو ازشون بگیره

طرفدار خانوادهشه، هرچقدرم خوارش بازم میخوادشون، فک کن شوهر خواهرش با من حرف نمیزنه منو می بینه پشتشو ...

توام محل نزار و نرو جایی ک تحقیر شی