2726
عنوان

مشاور به دوستم گفت

301 بازدید | 19 پست

از شوهرت تعهد محضری بگیر که حق طلاق و بچه رو بده بهت

دوستم میگه مردی که بخواد بره تعهد و اینا سرش نمیشه

خودش هم دوست داره زندگیشو حفظ کنه 

ولی عجیب مونده سر دو راهی

هم زندگیشو دوست داره هم دلش از شوهرش خیلی گرفته

فهمیده  شوهرش تو تلگرام از خوشگلی یه زنه دیگه تعریف کرده داغونه داغونه

قانون جذب:اونی میشم که همیشه بهش فکرمیکنم

خب به نظرم زیاد بزرگش نکنه فعلا شاید شوهرش پشیمون باشه بالاخره شیطون رفته تو جلدش تو فضای مجازی که کسی به کسی نیست

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظرم مردی رو که بخوای با زور نگه اش داری حتی تو ذهنش می‌تونه خیانت کنه اگه اهل خیانته بی هیچ چیزی طلاق بگیره چون خیانت هیچ دلیلی ندارع

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
به نظرم مردی رو که بخوای با زور نگه اش داری حتی تو ذهنش می‌تونه خیانت کنه اگه اهل خیانته بی هیچ چیزی ...

خیلی دوست داره زندگیشو حفظ کنه اما از این طرف شوهرش🤕

اصصلا بنده خدا نمیدونه چکار کنه خیلی دلم میخواد کمکش کنم

اونروز دیدمش نصفش نمونده

قانون جذب:اونی میشم که همیشه بهش فکرمیکنم
مثلا چرا یه مرد میره دنبال خیانت ؟

همه فک میکنن تقصیر زنشه ولی من میگم ذات خراب خیلیا رو دیدم تو زندگیشون مشکل بود دعوا بوده ولی مرده حتی نرفته زن بگیره ولی دوست خواهرم دختر خیلی خوشگل مهربونه همه چی تموم ولی شوهرش رفت با یه دختر چاق و زشت ...امان از ذات خراب

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
خیلی دوست داره زندگیشو حفظ کنه اما از این طرف شوهرش🤕 اصصلا بنده خدا نمیدونه چکار کنه خیلی دلم میخو ...

به نظرم من بعضی وقتا دوست داشتنیا واسه آدم ضرر داره عین یه نون خامه ای خوشمزه که واسه دیابتی ها حکم سم دار... دوستت وابسته طرف شده یا اینکه پشتوانه ای ندارم که برگرده به نظرم کسی که یبار خیانت که مزه اش می‌ره زیر دندونش دوستت مسلما یه مدت حالش بد میشه داغون میشه ولی وقتی این مدت گذشت یه دختر قوی متولد میشه

همه فک میکنن تقصیر زنشه ولی من میگم ذات خراب خیلیا رو دیدم تو زندگیشون مشکل بود دعوا بوده ولی مرده ح ...

شاید اون دختره زشت و چاق اخلاقش بهتر بوده همه چی خوشگلی نیست 

نمیخوام خیانتشو توجیه کنما ولی اخلاق و مهربونی یه زن خیلی تو زندگی تاثیر داره واقعا 

همه فک میکنن تقصیر زنشه ولی من میگم ذات خراب خیلیا رو دیدم تو زندگیشون مشکل بود دعوا بوده ولی مرده ح ...

همیشه که تقصیر زن نیس،بقول تو ذات خراب باشه اگه تو قفسم نگه داریش بازم میره دنبال کثافت کاری،

فقط میخوام بدونم چرا شوهرکثافت من رفته دنبال اون زن چاق و زشت،فعلا سکوت کردم و چیزی نمیگم 

دخترم دنیامه
شاید اون دختره زشت و چاق اخلاقش بهتر بوده همه چی خوشگلی نیست  نمیخوام خیانتشو توجیه کنما ولی ا ...

نخیر گلم وقتی میگم همه چی تموم یعنی همه چی تموم اولا دومامن خیلیا رو دیدم زنشون اخلاق ندارع ولی ذات پاکشونو آلوده هوس نکردن و به تعهدشون پایبند بودن نمیدونم چرا خیانت رو همش میندازن گردن زن پس چرا زنهای که شوهرشان کتکشون میزنه خیانت نمیکنه

همیشه که تقصیر زن نیس،بقول تو ذات خراب باشه اگه تو قفسم نگه داریش بازم میره دنبال کثافت کاری، فقط م ...

ذاتش کثیفه گلم مقصر تو نیستی

2706