2733
2734

من رژیم گرفتم برا پسر نوشته شیر و پنیر ولبنیات نخور تخم مرغ نخور.... ولی حتما صبونه بخور🤦‍♀️

صبونه چی میخورین شما  نمیدونم چیکا کنم

خواهشا نیاین بگین مگه دختر چشه خودم اولیم دختره خیلیم دوسشدارم دوس دارم این یکی پسر باشه و دل بخواهیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
خرما خوبه؟شما رژیمی اخه دیدم برا دختر زده بود خرمارو

من رژیم نداشتم کلا چهار سال نازایی داشتم برای بچه دار شدن خودم شوهرم خرما با سیاه دونه حلوا درست کردم می‌خوردیم دوتایمون الان بچم پسره یکماه دیگه دنیا میاد 

خدایا شکرت
من رژیم نداشتم کلا چهار سال نازایی داشتم برای بچه دار شدن خودم شوهرم خرما با سیاه دونه حلوا درست کرد ...

حلواتو با سیاهدونه درس میکردی؟میشه بمنم یاد بدی

خداببخشه براتون سلامت دنیا بیاد😍😍😍😍😍

کلا برا پسر هر چیزی که طبعش گرمه رو خیلی بخور، هم خودت هم شوهرت.

حتی چیزای گرم و مثل بعضی سبزی ها یا دنبه با زردچوبه رو هفته ای دوبار روی رحمت کامل بمال و با پارچه دورشون ببند و بزار یک شبانه روز باشه.

حلواتو با سیاهدونه درس میکردی؟میشه بمنم یاد بدی خداببخشه براتون سلامت دنیا بیاد😍😍😍😍😍

یکم روغن ارد بریز ته قابلمه اگه روغن کنجد یا زیتون باشه بهتره آرد که تفت خورد هسته خرما از قبل بگیر خرما بریز روی آرد روغن با گوشت کوب قشنگ له کن زیر شعله هم کم باشه نسوزه نرم که شد سیادونه هم بریز هم بزن تمام من چون عسل خیلی گرون بود یه دایه محلی این حلوا گفت هم ارزون هم مقوی هم تا دلت بخواد گرم 

خدایا شکرت
2706