2204
2217

مزخرفترینش شوشو😑

قضاوت نکنین

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤨💎نگین قلبتم❤🤨 ///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///❤تا ته تهش بغلامون مال همدیگه ست❤/// کچلوی من!///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///🧿🙄🐥///❤ دوستت دارم تمامِ من♥///♥خدایا شکرت بابت همه چی♥///👫🏻💍♥💜💫

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2240
شوشو🤮 آز، پری، سز😐

از  چیه

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
قضاوت نکنید فقط طلاق حمایت از خانمهایی که مقصرند حمایت از عروس ها حتی اگر مقصر صدرصد باشه حمله ب ...

دقیقا طرف همه کارست همه هم میدونند می‌گند قضاوت نکنید شاید دلش پاکه خب اگه دلش پاکه چرا تو رفتارش نمایان نشده؟

ترکید

سرکاریه 

تموم شد؟خیلی تاثیرگذاربود😁🤣

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
2050
شوشو🤮 آز، پری، سز😐

از و پری چین

دعا کن برای همه برای خودت خانوادت.!                    ... از همه مهم تر امام زمان 🥺♥️                               با خدا حرف بزن درد و دل کن حتا اگ هیچکس نبود خدا ک هس اون همیشه مشتاقه تا صدات رو بشنوه 😍🥺💕                                                               یادت باشه فقط تو سختی ها سمت خدا نری! همیشه و در هر حال باهاش حرف بزن و اروم شو . شکر گزارش باش ک برات معجزه می‌کنه میگی ن؟.    ‌.                   امتحانش کن از همین امروز شروع کن شکر کردنِ هرچی ک داری و نداری . سلامتیت . بچه هات . گوشی داشتنت . خونه داشتنت هرچی ک تو زندگیت هس!     بعدشم برا همه دعا کن . مطمعن باش خدا جواب دعات رو صد برابرش تو زندگیت میده.                        امضام رو خوندی بگو برا حاجتت صلوات بفرستم 🌸

بگذار_فرزندم#  

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
از  چیه

آزمایش😐😐😐😐😐😐😐😐

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولانای جان⁦♥️⁩ دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    اگه تاپیکامو خوندی و خوشت اومد لایک کن...برام مهمه که کیا تاپیکامو میخونن
2244

بذ . بزا . کوکو 

گزارش بزنیم یا زوده؟ 

دعا کن برای همه برای خودت خانوادت.!                    ... از همه مهم تر امام زمان 🥺♥️                               با خدا حرف بزن درد و دل کن حتا اگ هیچکس نبود خدا ک هس اون همیشه مشتاقه تا صدات رو بشنوه 😍🥺💕                                                               یادت باشه فقط تو سختی ها سمت خدا نری! همیشه و در هر حال باهاش حرف بزن و اروم شو . شکر گزارش باش ک برات معجزه می‌کنه میگی ن؟.    ‌.                   امتحانش کن از همین امروز شروع کن شکر کردنِ هرچی ک داری و نداری . سلامتیت . بچه هات . گوشی داشتنت . خونه داشتنت هرچی ک تو زندگیت هس!     بعدشم برا همه دعا کن . مطمعن باش خدا جواب دعات رو صد برابرش تو زندگیت میده.                        امضام رو خوندی بگو برا حاجتت صلوات بفرستم 🌸
از و پری چین

آزمایش و پریود😐

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولانای جان⁦♥️⁩ دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    اگه تاپیکامو خوندی و خوشت اومد لایک کن...برام مهمه که کیا تاپیکامو میخونن

خانومای قری خداروشکر نسل این دسته از افراد منقرض شد

اگه یه روز دختر دار شدم آروم موهای قشنگشو از جلوی صورتش کنار میزنم و زل میزنم تو چشای ناب و پاکش و با زمزمه ی آروم بهش میگم_ مامانی اینو بدون که تو بزرگترین افتخار زندگی منی، اینو بدون که من جون سپر میکنم تا تو خوشبخت باشی، مامان جون مرگ من اون روزیه که دختر قشنگ و پاکم بخاطر چند تار مو یا خندیدن از ته دل قضاوت بشه، وجودم اون لحظه بی معناست که دختر پاکم شبا صدای هق هق گریشو تو بالشتش خفه کنه، اگه اشک تو اون چشای قشنگت حلقه بزنه دنیا رو سرم خراب میشه، قشنگ ترین اتفاق زندگیم دخترنازم اینو بدون که اونقدر به پات میمونم که مردم این شهر به جای عشق یوسف و زلیخا عشق مادر و فرزندی من و تورو فریاد بزنن، مامانی یوقت دلتو ندی به کسی که دلتو بشکنه ها اخه کسی که دل دختر منو بشکنه انگار شیشه قلب منو هزار تیکه کرده، اگه یه روز عاشق شدی و انتخابت ازدواج بود بدون که مادرت همیشه پیشته ❣️خلاصه زندگی من اینو بدون که اگه صدبار خطا کردی بازم یه قلبی اینجاست که برات میتپه و یه آغوشی همیشه به روت بازه❣️محبوب من تو اگه عروس بشی نشی درس بخونی نخونی باحجاب باشی یا بی حجاب اصلا هرجوری که باشی اینو بدون که همیشه شاهدخت قلب مامان میمونی اخه این دنیا بدون تو و همجنسات زیادی خاکستریه🖤
2051