2410
2553
عنوان

این روش برای یادگیری زبان خوبه؟

59 بازدید | 6 پست

خوندن کتاب و دیدن فیلم، نمیخوام کلاس برم چون زیاد یاد نمیگیرم و دوست ندارم، اگه با کتابم یادبگیرم خیلی بهتره و کلمه‌های بیشتر و بهتری یاد میگیرم، دوستم سه چهارساله کلاس میره ولی چون کتابه یکم سخت بود نتونست زیاد بخونه و بفهمه. 

وقت کلاس ندارم، وقتی کتابم میخونم بهتر حفظش میکنم و یادم میمونه.

خوبه؟

لطفا جواب بدید🙄

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط کتاب و فیلم کافی نیست باید بتونی صحبت کنی و تمرین کنی

خب تمرین میکنم خیلی برای خودم تکرار و تمرین میکنم

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
2456

سلام. روش های متفاوتی برای زبان هست ولی برای پیشرفت باید پارتنر داشته باشی. همه ی روش هایی که مد نظرته عالی هستن ولی باید با یکی تمرین کنی. من خودم با نصرت و پارتنر رسیدم به درس 70،ولی اگه اینقدر انگیزی داری به شما پیشنهاد میکنم، البته حالا هر سطحی که هستی و یا هر چی که میخونی اصلا بیسیک، برو اسکایپ نصب کن، بعد برو سایت اسپیکینگ 24، اونجا آدم های مختلفی با سطح های مختلفی هستند. بشین با یه سطح بیسیک صحبت کن، ببین اون چی میگه و چقدرمتوجه می‌شین و اینا. 

اینکار باعث میشه انگیزتون بیشتر و یا حفظ بشه. همچنین متلا اونجا از 10 تا کاربر که میان، شما متوجه میشی یکیشون هم سطحت هست، با هم هماهنگ میکنید توی یه جلسه بعدی راجع به یه موصوع خاص صحبت کنید. 

سلام. روش های متفاوتی برای زبان هست ولی برای پیشرفت باید پارتنر داشته باشی. همه ی روش هایی که مد نظر ...

ممنون 

خودم به شخصه برای قدم اول، توی زبان اول یه پارتنر پیدا میکنم و 90 تا درس نصرت رو کامل یاد میگیرم، بی خیال گرامر و هر چی دوره میشم. میدونم اونجا با گرامرش به مشکل میخورم یه سری جاهاسو نمی فهمم، اصلا مگه فارسی حرف زدن رو با دستور زبان یاد گرفتیم؟ 

بعدش میرم سر وقت دوره زبان پریا اخواص گرامر و اصطلاحات و ب ای اصطلاحات هم کانال ایزی پیزی. 

امیدوارم این کامنتم بتونه به شما کمک کنه. البته اضافه کنم سایت های ایرانی هم هستن برای پارتنر ولی وسط کار ممکنه بزنین کانال فارسی و اصلا تمرین یه جور دیگه بشه.