2737
2734
عنوان

خانوما کمکم کنین خواهش میکنم

79 بازدید | 7 پست

این کیتا رو از سه شنبه زدم از بالا اولی سه شنبه وچهارشنبه پنجشنبه آخری پایینی رو امروز زدم ولی دوباره پرنگ شده یعنی چی؟ممکنه تخمک هنوآزاد نشده باشه؟یعنی ممکنه تخمک آزاد نکنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا که تو همش دوتا خط پررنگه. من شنیدم اگه یک خط باشه یعنی تخمک آزاد نشده

من از سه شنبه دارم اقدام میکنم ولی این ماه متوجه ترشحات تخمک گذاری نشدم چون تو اقدام بودم پریام منظمه سه شنبه پرنگ بود دیگ داشت کمرنگ میشد منتهی امروز زدم دوباره از بقیه پررنگ تر شد نمیدونم چرا اینطوری شده شاید آزاد نشده

2728
من از سه شنبه دارم اقدام میکنم ولی این ماه متوجه ترشحات تخمک گذاری نشدم چون تو اقدام بودم پریام منظم ...

نمیدونم. ولی وقتی دوتا خط میشه یعنی آزاد شده

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
آخه چرا آخریه دوباره پررنگ شده استرس گرفتم 

نمیدونم والا،چیزی ک من میدونم اینه ک دوتا خط پررنگ ینی تخمک آزاد شده. ولی حتی اگه یکیش کمرنگ باشه ینی نزدیک تخمک گذاریته. نمیدونم چرا دوباره پررنگ شده، شاید دوتا تخمک آزاد کردی، و ممکنه دوقلو شن. البته نمیدونم چقد حرفم صحت داشته باشه

2738