2733
2734
عنوان

شوهرم بدون کفش از خونه انداختم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 9126 بازدید | 207 پست
گوشیشم خاموش کرده تورخدا لعنتش کنید زا ماشینی ک با پول طلاهای من خرید جنازشو بیاره

فداتشم انشالله خدا بدلت ارامش بده و مشکلتو حل کنه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی گم دروغ ولی وقتی شوهر اسی اونو مینداخت بیرون توی روشن اونهم با دعوا یعنی همین صاحب خونه نمی گه چی شده بیاد درو باز کنه ۱۱۰ مگه میشه جواب نده این خانم فقط کفش نداره یعنی با حجاب کامل بوده که شوهرش انداختش بیرون به هر حال اگه با لباس تو خونه بوده که تا حالا صد نفر از تو خیابون می اومدن کمکش اگه راست هم خدا شوهرتو هدایت کنه

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
۲سال بعد خودش نداد نزدیک دو ساله نفرت دارم از ش حامل خبلی بده 

خوبه نفرت دادی هی ازش بچه دارمیشی طفلی بچه هاتون اشکم دراومد براشون 😔😢

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤
2731
این فکر خوبیه

خب پس همونجا بمون دیگه،گربه رو دم حجله بکُش.

اگه سردت شد یا هرچی از همسایتون کمک بگیر ولی از راهرو نرو تا پلیس بیاد تکلیفتو معلوم کنه.

شده همونجا بگیر بخاب .

برا پلیسم پیاز داغشو زیاد کن که پاشه زود بیاد تا صحنه جرم بهم نخورده😁

من و خدا💫

زنگو بزن بگو‌بچه ها رو گذاشتم دم در و دارم میرم چون از خونه بابام نیاوردم(خانوما میدونم ولی این یه سیاسته😉آقا می‌ترسه و میاد کنت کشی😁

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2738
زنگو بزن بگو‌بچه ها رو گذاشتم دم در و دارم میرم چون از خونه بابام نیاوردم(خانوما میدونم ولی این یه س ...

میگه شوهرش بچه هاشو برده 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
 ی عکس بده از وضعیتت وپاهات

برگاااااااام همچنان در باد پاییز درحال رقص هستند 😐✋

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

زنگ‌بزن پدرش بیاد تکلیفتونو‌روشن کنه .

چجور مرد بی غیرتیه زنشو بدون‌کفش از خونه بیرون کرده 

ی شب ک‌بچهاشو‌نگه داشت به غلط کردن افتاد اونموقع میفهمه چ خبره 

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2706