2733
2734
عنوان

شوهرم بدون کفش از خونه انداختم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 9126 بازدید | 207 پست
همین الان با ۱۱۰حرف زدم میگ شوهرت اگ خونه نیس کاری نمیشه کرد میگ با خانوادت هماهنگ شو برو دادگاه شکا ...

زنگ بزن آتش نشانی بگو رفتم بیرون یهو در بسته شد ، بیان در رو باز کنن ...

بعدش لباس بپوش برو خونه پدر شوهرت 

از اونا متنفرم ان شالله زلیل شن

اتفاقا باید تو مشکلت شریک شن و حرص بخورن،باید بفهمن پسرشون چجوریه

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکسره دارم سعی میکنم ب ۱۱۰متصل شم

مدل گوشیتون چیه؟

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2728
2738
همین الان با ۱۱۰حرف زدم میگ شوهرت اگ خونه نیس کاری نمیشه کرد میگ با خانوادت هماهنگ شو برو دادگاه شکا ...

خب پس همونجا بمون تا اون عوضی بیاد بعد به پلیس بزنگ بگو اومد حالا بیان تکلیف منو معلوم کنین.

شاید دفعه بعد نصف شب بیرونم کرد

من و خدا💫
برای همه چی یه جوابی داریا بمون پشت در پس

عزیزم درکم میکنی چن با شاهد دعوامون بود بخاطر دیر اومدنش همش دلش برام میسوزه منم احساس میکنم بی ارزشم بعدا ک میبینتم همش بازگو میکنه روم نمیشه سر بلند کنم شاید درکم نکنی

عزیزم درکم میکنی چن با شاهد دعوامون بود بخاطر دیر اومدنش همش دلش برام میسوزه منم احساس میکنم بی ارزش ...

خونه پدرت میگن برو یه چیزی میگی خونه مدرشوهر میگن یه چیزی میگی صابخونه رو میگن باز یه جوابی داری پس تاپیک زدنت برای چیه

عزیزم بمون همونجا اگه راحتی

کاربری دوممه         
2706