2733
2734
عنوان

شوهرم بدون کفش از خونه انداختم بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 9126 بازدید | 207 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به مادرشوهرت زنگ بزن بگو کفش بیاره واست و برو خونش،باهاشون صحبت کن،بگو مستاجریم عوض کارکرذن و. ...

منم نظرم اينه كه پسرا از پدراشون هميشه تا خدودي حساب ميبرن

زنگ بزنه پدر شوهرش 

2728

خب شما که گوشیت رو برداشتی یه جفت کفش هم برمیداشتی

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2738
اره والا  برای رفتن به مدرسه ی پسرم باید از جلوی درش رد بشم  این سری برم دعوا ...😂😂👊 ...

افرین برو .اخرشم چشم غرره برو بعد بگو حلالتون نمیکنم😂

برو خونه صابخونتون 

حتما زنش درمت میکنه

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
منم نظرم اينه كه پسرا از پدراشون هميشه تا خدودي حساب ميبرن زنگ بزنه پدر شوهرش 

شوهر من که اگ پدرش بگه بچتم بکش نه نمیگه،بخاطر بابا و داداشش یبار زد تو صورت من دخترم رفت طرفش دخترمم هول داد!😐بعدش عذرخواهی کرد ولی هیچوقت از یادم نمیره ک پدر و مادرشو ترجیح داد حتی ب دخترمون

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
افرین،چجوری تمکن مالی ؟

منظورم اینه که از لحاظ مالی مستقل باشی،حالا یا از جیب خودت،یا پدرت،یا قبلا ازون مرد خونه و ….گرفته باشی.

حالا من از شوهر که شانس نداشتم ،اما پدرم چرا.

پدرم پولدار بود کامل حمایت میکرد.دیگه مجبور نبودم با خفت با یه مرد بی لیاقت بمونم.یا به سختی بیفتم.

من و خدا💫
2706